Перезвоните мне

Лучшая автошкола Киева — Автошкола Зебра

Автошкола Зебра
4.9
Основываясь на 207 отзывах
powered by Google
Inna Lonevska
Inna Lonevska
17:58 10 Jan 22
Дуже крута автошкола. Якісне викладання теоретичної частини, все продумано, викладач все роз'яснює, співставляє з реальним життям та тестами, які здавали в СЦ. Окрема подяка водію В'ячеславу, який дуже компанійський, приємно з ним вчитися.Ірина адміністратор класно все організовує, круто комунікує, молодець.
Marharyta Rabetska
Marharyta Rabetska
08:12 10 Jan 22
Дякую за чудове навчання. Дуже сподобалася як теоретична, так і практична частина. Особлива подяка Ірині за те, що завжди була на зв’язку і допомагала за потреби.
Елена Садковская
Елена Садковская
11:58 31 Dec 21
Дуже задоволена своїм вибором. Викладачі просто казкові, завжди готові допомогти і відповісти на всі ваші питання. Це стосується як теорії, так і практики. Адміністративна організація також на рівні👍 Одразу видно, що працюють професіонали, завдяки яким я цього року отримала водійське посвідчення 🤩🤩🤩
Tanya Klzh
Tanya Klzh
10:18 13 Dec 21
Чудова автошкола!По-перше, лекції, на які хочеться ходити і слухати. Лектор на стільки легко та зрозуміло подає інформацію, що відкладається в голові, і немає потреби заглядати в підручник. Здала тест в стані афекту за 2 хвилини без помилок(!). Ще й тато прослухав одне зайняття в режимі скайпу, і по дорозі додому розглядав нові для себе знаки і розводив філософію😂Щодо водіння, дуже переживала за вибір автомат чи механіка, але інструктор Олег (про нього багацько позитивних відгуків), зробив так, що автомат тепер здається нудним та занад-то легким😂 ще не складала практику, є час, щоб краще підготуватися, але скажу, що всі мої страхи, щодо водіння, дороги і надмірної неуважності — розсіялися вже на другому зайнятті.Дуже раджу автошколу за круту атмосферу, подання знань та команду❤️
Оксана Дяківська
Оксана Дяківська
09:06 26 Oct 21
Обирала школу за відгуками і не не прогадала😊 Пояснюють доступно як теорію, так і практику. Була на комбінованому типі навчання, 10 занять на механіці і 10 - на автоматі, навчалась з нуля і страшенно боялась сідати за кермо, але згодом страх зник, почала почуватись впевненіше, дякуючи інструкторам.Однозначно рекомендую.
Александра Корнийчук
Александра Корнийчук
22:31 05 Oct 21
Чудова автошкола!Цікаві теоретичні лекції.20 практичних уроків!Про навчання лишились тільки хороші спогади!)))
Яна Гарькавенко
Яна Гарькавенко
19:28 06 Jul 21
Про автошколу залишилися позитивні враження завдяки адміністратору Ірині, яка завжди була на зв’язку, вирішувала всі поточні питання, відповідально відносилася до своєї роботи і налаштовувала на позитив! Окрема подяка автоінструктору Олександру (авто Mazda ), спокійний, інтелігентиний, зацікавлений в результаті та сумлінний в своїй роботі! Всі занняття буди дуже інформативними з цікавими маршрутами. Завдяки тому, що кожне заняття було направлене на максимальний результат іспит з водіння склала з першого разу. Також для мене дуже важливою була моральна підтримка і позитивний настрой!Автошколу однозначно рекомендую, якщо Вашою ціллю є стати вправним водієм і впевнено почувати себе на дорозі!
Valik Korsakevich
Valik Korsakevich
14:31 06 Jul 21
Автошкола просто СУПЕР!!! Я здав все з першого разу) Колектив просто космос! Адміністратор Ірина дуууже добра людина, яка завжди на позитиві та заряджає всіх навколо себе. Зажди йшла на компроміс і допомагала з будь-яким питанням 😊Лектор Віктор Віталійович виклав теорію дуже зрозуміло і без води. На всі запитання відповідав у своєму вайбері. Одним словом - профі!Ну і вишенька на торті це інструктор Олександр який знає що потрібно учню і готує не тільки до екзамену, а і до водіння на кожен день. Ми пройшли всі ситуації до яких у мене були питання. На заняття завжди було цікаво приходити, оскільки кожне заняття я дізнавався щось нове. Навіть коли Олександр говорив що мене уже немає чому вчить я все одно знаходив «ситуацію» з якої набирався досвіду)).Я на всі 100% можу рекомендувати цю автошколу!!!
Viktoriya Nesterenko
Viktoriya Nesterenko
09:48 02 Jul 21
Задоволена навчанням у автошколі "Зебра".Теорію здала з першого разу.Викладач Віктор Віталійович - неймовірний. Лекції доступні, зрозумілі, без води. На додаткові уточнюючі питання у вайбері, у позаурочний час, відповідав.Практику здала з другого разу. Ніхто не "валив", просто надмірне хвилювання і очікування далося взнаки :(Уроки водіння були комбіновані (10/10). На механіці займалася з Оленою. Так вийшло, що раніше Олена навчала мого чоловіка і він був радий, що і я пройду навчання саме з цим інструктором. До Олени потрібно звикнути: строга, вимоглива, але толково навчає. Раджу!На автомат записалася до Олександра Галушко (за порадою). Дуууже багато інформації. Спочатку було незвично, бо Олександр постійно говорив, але це не вода, а потрібна і корисна інформація: як правильно на іспиті і на дорогах, на що звертати увагу, на що не зважати, як вчитися "відчувати" авто...10 занять на автоматі мені було замало. Брала додаткові уроки.Зараз раджу Олександра у всіх групах, де шукають толкового інструктора на автоматі :)Окрема подяка адміністратору Ірині. Постійно ішла на контакт. Приємна у спілкуванні, завжди готова допомогти.Враження від школи - виключно позитивні!Дякую, "Зебра"! 😉
Диана Чайковская
Диана Чайковская
10:37 20 Apr 21
Автошколу порекомендував знайомий. Задоволена, що пішла саме сюди. Рекомендую усім цю школу. Теорію викладав Віктор Віталійович - все чітко і зрозуміло. Організацією займалась адміністратор Ірина, вона завжди тримала нас в курсі, дуже приємна людина. На практичних заняттях інструктором був Олег - гарно пояснює, навчилась водінню швидко.Дуже дякую за навчання!
Віталій Домбровський
Віталій Домбровський
05:59 02 Apr 21
Цю автошколу порекомендував брат, бо раніше тут же проходив навчання. Вплинув його позитивний відгук. Ок, вирішив не шукати нічого іншого. І не пожалкував!Схвального відгуку тут заслуговують всі!!! Віктор Віталійович, який проводив заняття з теорії, пояснював матеріал на стільки доступно і з прикладами, що потім можна було і не відкривати книжку з правилами. Якщо виникали питання - не проблема зв'язатись за додатковим поясненням.Інструктор з водіння Олександр також професіонал високого класу. Завжди детальне пояснення маневру, пояснення помилок, роз'яснення можливих нюансів і це все тактовно без емоцій. Одразу готував на здачу з першого разу.Окремо плюсик адміністратору Ірині. Від самого першого дня і до останнього екзамену тримала на контролі всі питання і підтримувала зв'язок як з групою, так і індивідуально.Підсумок: всі екзамени здані з першого разу і я вже щасливий володар водійського посвідчення.Автошколу однозначно рекомендую!!!
Юлия Штонда
Юлия Штонда
18:36 24 Mar 21
Сподобалось навчання, особливо теорія, доступно , ясно, з чіткими роз'ясненнями.Рекомендую для навчання.Інструктори Олег(механіка), Олександр (автомат) адекватні, врівноважені, що має велике значення коли ідеш вперше за кермом.Дякую за роботу всим.
Надія Малачли
Надія Малачли
14:53 22 Feb 21
Тим, хто планує стати водієм, раджу школу "Зебра" в Солом'янському районі. Теорія викладається доступно і зрозуміло, одразу з вирішенням деяких практичних кейсів. Якщо виникають питання, можна зв'язатися з лектором окремо в Viber. Заняття з теорії проходять онлайн, тому інколи, коли відсутня можливість бути присутнім на лекції, можна слухати в записі. Це зручно! Щодо занять з практики мені пощастило з початку мати адекватного, виваженого інструктора Олександра Галушка, завдяки якому я змогла здати практичний іспит, нехай і з другої спроби, але саме завдяки його спокійному підходу до навчання. Також мені дуже сподобалася адміністраторка Ірина своїм доброзичливим ставленням та швидким реагуванням на будь - які питання. Тож, майбутні водії, щиро раджу автошколу "Зебра" і головне - навчитися боротися зі своїми страхами і сумнівами! У Вас все вийде, якщо є бажання сісти за кермо!!! Бажаю успіхів школі та її майбутнім учням!!
Valeriya Chernobuk
Valeriya Chernobuk
10:15 23 Jan 21
Гарна автошкола -- по вул.Голего. Рекомендую!Особливо сподобалися лекції по теорії Віктора Вітальовича. Лекції дійсно було цікаво слухати. Теорію здала з першого разу.Також в мене був дуже гарний автоінструктор Олександр на мазді автомат-- спокійний, інтелігентиний, зацікавлений в результаті та сумлінний в своїй роботі -- всі заняття були чіткі, наповнені учбовим змістом і рекомендаціями. Всі заняття були мені корисні, і я відчувала свій прогрес. Також важливим була підтримка і позитивне налаштування інструктора. Оскільки до цього мала негативний досвід з іншими автоінструкторами. Здала практику теж з першого разу. Дуже вдячна за це Олександру!Сподобалась також відкритість до спілкування адміністратора Ірини. Завжди була на зв'язку з готовністю допомогти.Також сподобалась орієнтованість школи на самостійну здачу іспиту (без хабаря). Це круто!Крім того дуже важливим вважаю свою підготовленість сідати за кермо одразу після закінчення автошколи і отримання водійського посвідчення. Без додаткових занять, як це часто буває.З того що можна було б покращити:-як писала вже вище, не всі інструктори намагаються застосовувати педагогічний підхід і зацікавленість в здачі іспиту учня, нажаль. В якийсь момент дійсно хотілось здатись і забити на все від відчуття, що мені водіння просто "не дано".-також хотілось би більшої інформованості стосовно всіх етапів навчання і здачі іспитів, особливо на початку. Можливо якийсь бюлетень або детальна довідка, або плановий інструктаж допоміг би в цьому.Загалом дуже вдячна автошколі на вул. Голего і автоінструктору Олександру. Мені дійсно сподобалось і можу з впевненістю рекомендувати іншим потенційним учням. Дякую Вам! Успіхів, гарних учнів і подальшого розвитку!
Ольга Євменова
Ольга Євменова
10:09 08 Dec 20
Навчалась в цій автошколі цього літа, все сподобалось від теоретичних і практичних занять, до клієнтоорієнтованості адміністратора. Всі питання були вирішені оперативно. За допомогою адміністратора можна знайти варіант що найбільше підходить тій чи іншій людині. Окремо хочу виділити зручність часу проведення занять. Рекомендую данну автошколу!
Юлія Пищик
Юлія Пищик
12:27 29 Sep 20
Нічого поганого про теорію сказати не можу, а от щодо водіння повний треш, інструктор влаштовує своїм клієнтам тест на витривалість нервів, і фактично нічого не вчить ', після цієї школи потрібно наймати іншого інструктора для того, щоб реально навчитися водити.Станіславу, інструктору вашої "автошколи" великий привіт за втрачені гроші та час на нього!
Olha Makhova
Olha Makhova
13:58 21 Aug 19
Школа дійсно чудова! Хороший вчитель теорії, уважні організатори і чіткі та організовані вчителі практики.
Alona Barabash
Alona Barabash
07:55 03 Jun 19
Рекомендую автошколу!! Здала всі екзамени з першого разу. Теорію і практику викладають на вищому рівні! Всі ставляться зрозумінням і підтримують на екзамені, а це дуже важливо підтримка. Дякую Вам!
Смотреть все отзывы
js_loader

Лучшая автошкола Киева: Зебра – обучение вождению с профессионалами

Хотите научиться водить автомобиль и ищете лучшую автошколу в Киеве? Автошкола Зебра – это ваш выбор! Мы предлагаем профессиональное обучение вождению с опытными инструкторами, современными автомобилями и гибким графиком занятий. Ознакомьтесь с нашими преимуществами и узнайте, почему автошкола Зебра считается лучшей в Киеве.

Преимущества лучшей автошколы Зебра в Киеве

Опытные и квалифицированные инструкторы: наша команда инструкторов состоит из профессионалов с многолетним опытом обучения вождению. Они помогут вам освоить навыки вождения и успешно сдать экзамены. Читать дальше

 1. Современный автопарк: лучшая автошкола Зебра предлагает широкий выбор автомобилей с различными коробками передач для обучения, что позволяет каждому ученику найти подходящий автомобиль для себя.
 2. Гибкий график занятий: мы предлагаем различные варианты графиков занятий, чтобы вы могли совмещать обучение вождению с работой или учебой.
 3. Подготовка к экзаменам: наши преподаватели заботятся о том, чтобы ученики были максимально подготовлены к сдаче теоретических и практических экзаменов.
 4. Успешная статистика: большинство наших учеников успешно сдают экзамены и получают водительское удостоверение с первой попытки.

Обучающие программы лучшей автошколы Зебра

 • Курс для начинающих водителей: основной курс, предназначенный для обучения вождению с нуля. Включает теоретические занятия и практические уроки вождения.
 • Курс повышения квалификации: для водителей, желающих повысить свою категорию водительского удостоверения или улучшить свои навыки вождения.
 • Курс экстременного вождения: специальная программа для тех, кто хочет научиться справляться с автомобилем в сложных дорожных условиях, таких как зимние дороги, горные местности или плотное городское движение.
 • Курс обучения вождению с автоматической коробкой передач: для учеников, предпочитающих обучаться на автомобилях с автоматической коробкой передач.
 • Курс безопасного вождения: программа, направленная на развитие навыков безопасного вождения и предотвращение аварий на дорогах.

Дополнительные услуги лучшей автошколы Зебра в Киеве

Онлайн-обучение: возможность обучаться в теории вождения из любой точки мира с доступом в интернет.

Подготовка к медицинскому освидетельствованию: помощь в сборе документов и подготовке к медицинскому освидетельствованию, необходимого для получения водительского удостоверения.
Консультации по выбору автомобиля: наши специалисты помогут вам определиться с выбором автомобиля, исходя из ваших потребностей и бюджета.

Выбирая лучшую автошколу Зебра в Киеве, вы делаете вложение в свою безопасность на дорогах и будущее. Наша команда профессионалов готова помочь вам на каждом этапе вашего обучения и поддержать вас после его окончания. Записывайтесь на курсы и начните свой путь к мастерству вождения с лучшей автошколой Зебра в Киеве!

Лучшая автошкола Зебра в Киеве: отзывы учеников и их успехи

Наша автошкола гордится успехами своих выпускников и отличными отзывами о качестве обучения. Лучшая автошкола Зебра в Киеве постоянно стремится к совершенствованию и улучшению своих образовательных программ, учитывая отзывы учеников и последние тренды в области обучения вождению. Вот некоторые отзывы наших выпускников:

«Автошкола Зебра помогла мне научиться водить автомобиль с нуля. Опытные инструкторы и гибкий график занятий сделали процесс обучения приятным и удобным. Спасибо команде Зебра!» — Ольга

«Я повышал свою категорию водительского удостоверения в автошколе Зебра и остался очень доволен результатом. Профессионализм преподавателей и современные автомобили сделали обучение быстрым и эффективным.» — Алексей

«После курса безопасного вождения в автошколе Зебра мои навыки вождения значительно улучшились. Теперь я чувствую себя увереннее на дороге и знаю, как правильно реагировать в сложных ситуациях.» — Виктория

Специальные предложения и акции от лучшей автошколы Зебра в Киеве

Мы в автошколе Зебра заботимся о своих клиентах и предлагаем разнообразные акции и специальные предложения, чтобы сделать обучение доступным для каждого. Следите за обновлениями на нашем сайте и социальных сетях, чтобы не пропустить выгодные предложения:

 • Скидки для студентов: предоставляем специальные скидки на обучение для студентов учебных заведений.
 • Групповые скидки: организуйте группу друзей или коллег и получите скидку на обучение в автошколе Зебра.
 • Акции по рекомендации: приведите друга и получите скидку на свое обучение или дополнительные уроки вождения.

Как записаться в лучшую автошколу Зебра в Киеве

Запись в автошколу Зебра проста и удобна. Вам необходимо выполнить несколько шагов, чтобы начать свое обучение:

 1. Зарегистрироваться на нашем сайте или связаться с нами по телефону.
 2. Ознакомиться с расписанием занятий и выбрать подходящий для вас курс.
 3. Оплатить обучение с учетом акций и скидок, если таковые предоставляются.
 4. Прийти на первое занятие и начать свой путь к мастерству вождения.

Поддержка выпускников лучшей автошколы Зебра в Киеве

 • После успешного окончания обучения в автошколе Зебра, мы продолжаем поддерживать наших выпускников, предоставляя дополнительные услуги и рекомендации:
 • Консультации по вопросам эксплуатации автомобилей: наши специалисты помогут вам с выбором и покупкой автомобиля, а также дадут советы по его обслуживанию и эксплуатации.
 • Обновление навыков вождения: при необходимости, вы всегда сможете вернуться к нам на дополнительные уроки, чтобы освежить свои навыки вождения или изучить новые техники.

Сообщество выпускников: присоединяйтесь к нашему сообществу в социальных сетях, где вы сможете общаться с другими выпускниками, делиться опытом и получать полезные советы от наших инструкторов.

В автошколе Зебра мы стремимся создать комфортные условия для обучения и развития наших учеников. Наша цель – сделать процесс обучения максимально эффективным, приятным и доступным, чтобы каждый ученик смог получить необходимые навыки и уверенность в вождении. Записывайтесь в лучшую автошколу Зебра в Киеве и начните свой путь к безопасному и уверенному вождению уже сегодня!

 

✔️ Запись на курсы в 1 клик
✔️ Курсы вождения Автомат / Механика
✔️ Теория вождения Онлайн
✔️ Обучение в рассрочку Возможно
✔️ Отзывы об автошколе 99% положительные
✔️ ТОП 5 автошкол Киева
✔️ Лучшая автошкола Киев