blank
Перезвоните мне

Лучшая автошкола Киева — Автошкола Зебра

Я хочу подякувати автошколі Зебра. За якісне та гарне навчання. Особливо хотіла виділити інструктора з практики Олександра. Дуже легко та доступно все пояснював, кожен урок був в задоволення. Після проведеноі... »»

Ирина Седляр Avatar Ирина Седляр
07.05.2024

Вчора склала практичний іспит та отримала посвідчення водія!!! Я дуже щаслива, та хочу від щирого серця подякувати автошколі «Зебра». Ірина, завжди на звʼязку, змістовно та вичерпно надавала інформацію стосовно навчання.... »»

Оля Avatar Оля
28.04.2024

Навчаюсь в автошколі Зебра на даний час. Мені дуже подобається відношення адміністратора, на всі запити швидко реагує.Викладач Віктор з теоретичного курсу взагалі 10 із 10 . Поясняє все дуже зрозуміло... »»

Наталья Дробаха Avatar Наталья Дробаха
28.04.2024

Проходив навчання в цій автошколі за адресою Миколи Голего 7В. Дуже задоволений. Привітний і відкритий персонал школи. Викладач, Віктор Віталійович чітко, зрозуміло і цікаво розповідає матеріал, наводячи приклади з власного... »»

Yaroslav Zadorozhnyj Avatar Yaroslav Zadorozhnyj
28.04.2024

"Автошкола Зебра" - це чудове місце для отримання водійських навичок. Доступно пояснюють теми з ПДР . Склала теоретичний іспит з першого разу,завдяки викладачу.

Каміла Когут Avatar Каміла Когут
28.04.2024

Автошколу підбирали по принципу зручного розташування та онлайн теорії.Скажу по правді,що автошкола перевершила всі мої сподівання.Хочу акцентувати увагу на практиці!Не маючи взагалі досвіду і уявлення керування,а лише страх і паніку... »»

Юлія Шевчук Avatar Юлія Шевчук
28.03.2024

Проходил обучение в автошколе ЗЕБРА. Проходил онлайн обучение:легко, информативно, множество иллюстраций.Теорию сдал без проблем.По вождению занимался с инструктором Александром,график занятий с учетом моих пожеланий по времени, очень терпеливый, знает своё... »»

HANTER 2208 Avatar HANTER 2208
28.03.2024

Школа норм, з чим порівнювати немає, оскільки зазвичай ти вчишся в одній автошколі) В них ще є свій телеграм канал, де адміни постять тематичну інформацію. Здав обидва іспити з... »»

someniatko Avatar someniatko
28.03.2024

Рекомендую автошколу "Зебра". Обирала за оптимальним співвідношенням - якість навчання/ціна/зручна локація. Результат - навчилась керувати автівкою і здала практичний іспит з першої спроби. Практичні навчання проходила у інструктора Олександра (Сузукі... »»

Ольга Горошко Avatar Ольга Горошко
28.02.2024

Чудова автошкола🤗! Велике дякую Віктору Віталійовичу за чудово подані лекціі, завдяки яким я склала теоретичний іспит з першого разу 20/20! 🤗Все доступно, зрозуміло і без зайвої інформації. Лекціі завжди... »»

Василина Васильців Avatar Василина Васильців
28.01.2024

Дякую велике за вашу працю, особливо Віктору Віталійовичу та Сергію Миколайовичу. Сергій Миколайович дав мені змогу відчути себе впевненою на дорозі, завжди був уважний та терплячий. Дуже легко та... »»

Марина Рябцун Avatar Марина Рябцун
28.01.2024

Гарна автошкола. Небайдужий підхід, Склав теоретичний іспит з першого разу без жодної помилки. Окремо раджу інструктора В'ячеслава, склав практичний іспит з першого разу всього з однією помилкою. Однозначно рекомендую!

Oleksandr Saienko Avatar Oleksandr Saienko
28.12.2023

На разі пройшла теоретичну частину навчання. Лектор доступно і зрозуміло все пояснює. Теорію склала з першої спроби. Єдиний мінус - обраний ресурс для проведення лекцій. Через зайнятість, прослуховувала лекції не... »»

Ulyana Kuzheliuk Avatar Ulyana Kuzheliuk
28.11.2023

Адміністрація автошколи добра, допомагає вирішити будь-яке питання. Лектор по теорії Віктор Віталійович розповідає ПДР так, що навіть дитина зрозуміє. Рекомендую!

Артем Ланін Avatar Артем Ланін
28.11.2023

Якщо хочете навчитися водити авто, раджу вам автошколу «Зебра»! Адміністратори автошколи подавали інформацію дуже чітко та завжди вчасно! Допомагали у вирішенні будь яких питань! Теоретичний іспит склала на відмінно!... »»

Anna Kozak Avatar Anna Kozak
28.11.2023

Дуже класна школа, викладачі супер. Іспит здала з першого разу, усім рекомендую автошколу.

Алина Ладычук Avatar Алина Ладычук
28.11.2023

Чудова автошкола де працюють професіонали у своїй справі, які надають якісні послуги як з теорії так і з практики. Екзамен з теорії здала без проблем, наразі навчаюсь водінню на... »»

Альона Білотіл Avatar Альона Білотіл
28.11.2023

Дуже задоволена якістю навчання в автошколі «Зебра», теоретичний курс дуже інформативний, лектор Віктор Віталійович класно пояснює на зрозумілих кожному прикладах, є запис лекцій і можна передивлятися незрозумілі моменти. Практичний курс... »»

Анастасія Телюк Avatar Анастасія Телюк
28.11.2023

Все чудово, дуже сподобались викладачі, дуже доступно все пояснювали та наголошували на важливих моментах, адміністрація завжди готова допомогти з вирішенням будь-яких питань

Кургін Владислав Avatar Кургін Владислав
28.10.2023

Сподобалась автошкола. Дуже класно виклали теорію, робили акценти на складних моментах, так що все добре запам'яталось. Пам'ятаю, як друзі жалілись, що важко запам'ятати сигнали регулювальника - Віктор Віталійович постарався зробити... »»

Vladi S Avatar Vladi S
28.10.2023

В автошколі «Зебра» проходив курс теорії, навчанням максимально задоволений, по-перше: так, як працюю, не завжди є можливість сидіти на уроці онлайн - не є проблемою, тому що всі уроки зберігаються... »»

Oleksiy Bovkun Avatar Oleksiy Bovkun
28.10.2023

Чудова автошкола, бо там працюють чудові співробітники! Окрема подяка адміністратору Ірині. Навіть коли я дзвонила або писала в не робочий час, вона завжди йшла на поступки, відповідала і вирішувала мої... »»

Катя Гандзюк Avatar Катя Гандзюк
28.10.2023

Автошкола сподобалась! Цікаво і якісно дають інформацію. Склав іспит, тому задоволений результатом і багажем знань, які дала автошкола. Рекомендую!)

Stas Kanapin Avatar Stas Kanapin
28.09.2023

Рекомендую автошколу. Теорія онлайн, подача максимально зрозуміла, розбір незрозумілих або складних моментів. Практичні заняття на гарних машинах, з терплячими інструкторами (вважаю це максимально головним) Ірині та Олександру (чорна фіеста) велика... »»

Anton Adamenko Avatar Anton Adamenko
28.09.2023

Чудове місце для навчання водінню. Лекції добре підготували до здачі іспиту з теорії 😌 Не відвідував заняття, а дивився їх записи через швидкість подання матеріалу лектором😅 пришвидшував запис вдвічі і... »»

Mykhaylo Kratyuk Avatar Mykhaylo Kratyuk
28.09.2023

Доброго дня всім. Хочу написати свій відгук. Пройшла онлайн курс щодо підготовки до теоретичного екзамену. Відверто скажу, дуже рада що пішла саме до цієї школи. Лектор по теоретичній частині, дуже... »»

Руслана Татарчук Avatar Руслана Татарчук
28.09.2023

Проходжу навчання в Пвтошколі Зебра, якістю задоволений, зручний час занять та чудовий вчитель з теорії. Здав теорію з першого разу 20/20.

Birdly Avatar Birdly
28.08.2023

Дуже гарний викладач теорії. Усе доступно і зрозуміло. Іспит склала з першого разу.

Юлія Бебешко Avatar Юлія Бебешко
28.08.2023

Дуже класні викладачі! І теоретична, і практична частини проходять легко та цікаво 🙂

Alina Zharikova Avatar Alina Zharikova
28.08.2023

Декілька годин тому здала іспит з теорії з першого разу на 20/20, як і було обіцяно автошколою перед навчанням. Дякую, автошколо «Зебра», за цікаві заняття, особливо викладчу Віктору Віталійовичу -... »»

София Пюстонен Avatar София Пюстонен
28.08.2023

Дякую автошколі Zebra і зокрема інструктору В'ячеславу за якісне навчання! Рекомендую, якщо хочете здати теорію і практику з першої спроби. Тут не просто готують до здачі іспита, а навчають безпечному,... »»

Oleksandr Churiumov Avatar Oleksandr Churiumov
28.08.2023

Ключовою фразою від викладача Віктора Віталійовича на початку вивчення теорії була:"в мене всі учні здають". Настільки доступною була подача матеріалу, що труднощів взагалі не виникло, склала іспит з першого разу.... »»

Yakuba Yelyzaveta Avatar Yakuba Yelyzaveta
28.08.2023

Хочу порекомендувати автошколу Зебра для вивчення теорії, так і здобуття практичних навичок водіння. Практику проходила в Олександра по рекомендації знайомих і дуже задоволена вибором. Олександр дуже чітко пояснює що... »»

Зоріна Проскурня Avatar Зоріна Проскурня
28.08.2023

Випадково потрапила сюди на теоретичний курс і це було ВАУ. Заняття проходили онлайн: 50 хв лекції, 10 хв перерви - і так сумарно 4 години щосуботи. Лектор Віктор Віталійович... »»

Ірина Порха Avatar Ірина Порха
28.07.2023

Автошколою задоволена на всі 100%! Особлива подяка викладачу з теорії та адміністратору, котра постійно на зв’язку та допомагає по будь яким питанням!

Olya Borkivska Avatar Olya Borkivska
28.07.2023

Закінчив теоретичний курс, викладач дуже добре та детально описував матеріал кожної теми. Завдяки добрій подачі, і гарному засвоюванню матеріалу, екзамен склав з першого разу. Тож усім початківцям рекомендую розпочати своє... »»

Vladislav Bushma Avatar Vladislav Bushma
28.07.2023

Поки що, я пройшла лише теорію. Викладач Віктор Віталійович,подавав інформації дуже цікаво та доступно, надав платформу де можна тренуватися проходити тести. Дякую 🙂 Адміністратор просто супер, з нею приємно та... »»

Любов Поліщук Avatar Любов Поліщук
28.07.2023

Хороша автошкола, де викладачі з теоретичного та практиктичного навчання дуже відповідально ставляться до своєї роботи! Зокрема хочу відмітити Олександра , першокласний педагог з теорії, неможливо не знати після його... »»

люба грибан Avatar люба грибан
28.07.2023

Хочу подякувати автошколі, особливо викладачу теорії Віктору Віталійовичу, дуже сподобалось як він викладає матеріал, усе вкладається туди куди потрібно) все по ділу, чітко,дуже сподобалось. Здала теорію з першого разу.

Валерія Куц Avatar Валерія Куц
28.07.2023

Автошкола сподобалась) Хочу подякувати викладачам: теорії - Віктору Віталійовичу та практики Олександру на мазді 3 ) Теорія була подана дуже цікаво, що допомогло швидко засвоїти ПДР. Олександр був... »»

Наталия Дехтярь Avatar Наталия Дехтярь
28.06.2023

Лучшая автошкола Киева: Зебра – обучение вождению с профессионалами

Хотите научиться водить автомобиль и ищете лучшую автошколу в Киеве? Автошкола Зебра – это ваш выбор! Мы предлагаем профессиональное обучение вождению с опытными инструкторами, современными автомобилями и гибким графиком занятий. Ознакомьтесь с нашими преимуществами и узнайте, почему автошкола Зебра считается лучшей в Киеве.

Преимущества лучшей автошколы Зебра в Киеве

Опытные и квалифицированные инструкторы: наша команда инструкторов состоит из профессионалов с многолетним опытом обучения вождению. Они помогут вам освоить навыки вождения и успешно сдать экзамены. Читать дальше

 1. Современный автопарк: лучшая автошкола Зебра предлагает широкий выбор автомобилей с различными коробками передач для обучения, что позволяет каждому ученику найти подходящий автомобиль для себя.
 2. Гибкий график занятий: мы предлагаем различные варианты графиков занятий, чтобы вы могли совмещать обучение вождению с работой или учебой.
 3. Подготовка к экзаменам: наши преподаватели заботятся о том, чтобы ученики были максимально подготовлены к сдаче теоретических и практических экзаменов.
 4. Успешная статистика: большинство наших учеников успешно сдают экзамены и получают водительское удостоверение с первой попытки.

Обучающие программы лучшей автошколы Зебра

 • Курс для начинающих водителей: основной курс, предназначенный для обучения вождению с нуля. Включает теоретические занятия и практические уроки вождения.
 • Курс повышения квалификации: для водителей, желающих повысить свою категорию водительского удостоверения или улучшить свои навыки вождения.
 • Курс экстременного вождения: специальная программа для тех, кто хочет научиться справляться с автомобилем в сложных дорожных условиях, таких как зимние дороги, горные местности или плотное городское движение.
 • Курс обучения вождению с автоматической коробкой передач: для учеников, предпочитающих обучаться на автомобилях с автоматической коробкой передач.
 • Курс безопасного вождения: программа, направленная на развитие навыков безопасного вождения и предотвращение аварий на дорогах.

Дополнительные услуги лучшей автошколы Зебра в Киеве

Онлайн-обучение: возможность обучаться в теории вождения из любой точки мира с доступом в интернет.

Подготовка к медицинскому освидетельствованию: помощь в сборе документов и подготовке к медицинскому освидетельствованию, необходимого для получения водительского удостоверения.
Консультации по выбору автомобиля: наши специалисты помогут вам определиться с выбором автомобиля, исходя из ваших потребностей и бюджета.

Выбирая лучшую автошколу Зебра в Киеве, вы делаете вложение в свою безопасность на дорогах и будущее. Наша команда профессионалов готова помочь вам на каждом этапе вашего обучения и поддержать вас после его окончания. Записывайтесь на курсы и начните свой путь к мастерству вождения с лучшей автошколой Зебра в Киеве!

Лучшая автошкола Зебра в Киеве: отзывы учеников и их успехи

Наша автошкола гордится успехами своих выпускников и отличными отзывами о качестве обучения. Лучшая автошкола Зебра в Киеве постоянно стремится к совершенствованию и улучшению своих образовательных программ, учитывая отзывы учеников и последние тренды в области обучения вождению. Вот некоторые отзывы наших выпускников:

«Автошкола Зебра помогла мне научиться водить автомобиль с нуля. Опытные инструкторы и гибкий график занятий сделали процесс обучения приятным и удобным. Спасибо команде Зебра!» — Ольга

«Я повышал свою категорию водительского удостоверения в автошколе Зебра и остался очень доволен результатом. Профессионализм преподавателей и современные автомобили сделали обучение быстрым и эффективным.» — Алексей

«После курса безопасного вождения в автошколе Зебра мои навыки вождения значительно улучшились. Теперь я чувствую себя увереннее на дороге и знаю, как правильно реагировать в сложных ситуациях.» — Виктория

Специальные предложения и акции от лучшей автошколы Зебра в Киеве

Мы в автошколе Зебра заботимся о своих клиентах и предлагаем разнообразные акции и специальные предложения, чтобы сделать обучение доступным для каждого. Следите за обновлениями на нашем сайте и социальных сетях, чтобы не пропустить выгодные предложения:

 • Скидки для студентов: предоставляем специальные скидки на обучение для студентов учебных заведений.
 • Групповые скидки: организуйте группу друзей или коллег и получите скидку на обучение в автошколе Зебра.
 • Акции по рекомендации: приведите друга и получите скидку на свое обучение или дополнительные уроки вождения.

Как записаться в лучшую автошколу Зебра в Киеве

Запись в автошколу Зебра проста и удобна. Вам необходимо выполнить несколько шагов, чтобы начать свое обучение:

 1. Зарегистрироваться на нашем сайте или связаться с нами по телефону.
 2. Ознакомиться с расписанием занятий и выбрать подходящий для вас курс.
 3. Оплатить обучение с учетом акций и скидок, если таковые предоставляются.
 4. Прийти на первое занятие и начать свой путь к мастерству вождения.

Поддержка выпускников лучшей автошколы Зебра в Киеве

 • После успешного окончания обучения в автошколе Зебра, мы продолжаем поддерживать наших выпускников, предоставляя дополнительные услуги и рекомендации:
 • Консультации по вопросам эксплуатации автомобилей: наши специалисты помогут вам с выбором и покупкой автомобиля, а также дадут советы по его обслуживанию и эксплуатации.
 • Обновление навыков вождения: при необходимости, вы всегда сможете вернуться к нам на дополнительные уроки, чтобы освежить свои навыки вождения или изучить новые техники.

Сообщество выпускников: присоединяйтесь к нашему сообществу в социальных сетях, где вы сможете общаться с другими выпускниками, делиться опытом и получать полезные советы от наших инструкторов.

В автошколе Зебра мы стремимся создать комфортные условия для обучения и развития наших учеников. Наша цель – сделать процесс обучения максимально эффективным, приятным и доступным, чтобы каждый ученик смог получить необходимые навыки и уверенность в вождении. Записывайтесь в лучшую автошколу Зебра в Киеве и начните свой путь к безопасному и уверенному вождению уже сегодня!

 

✔️ Запись на курсы в 1 клик
✔️ Курсы вождения Автомат / Механика
✔️ Теория вождения Онлайн
✔️ Обучение в рассрочку Возможно
✔️ Отзывы об автошколе 99% положительные
✔️ ТОП 5 автошкол Киева
✔️ Лучшая автошкола Киев