Перезвоните мне

Отзывы об автошколе «Зебра» в Google

Автошкола Зебра
4.9
Основываясь на 168 отзывах
powered by Google
Inna Lonevska
Inna Lonevska
17:58 10 Jan 22
Дуже крута автошкола. Якісне викладання теоретичної частини, все продумано, викладач все роз'яснює, співставляє з реальним життям та тестами, які здавали в СЦ. Окрема подяка водію В'ячеславу, який дуже компанійський, приємно з ним вчитися.Ірина адміністратор класно все організовує, круто комунікує, молодець.
Marharyta Rabetska
Marharyta Rabetska
08:12 10 Jan 22
Дякую за чудове навчання. Дуже сподобалася як теоретична, так і практична частина. Особлива подяка Ірині за те, що завжди була на зв’язку і допомагала за потреби.
Елена Садковская
Елена Садковская
11:58 31 Dec 21
Дуже задоволена своїм вибором. Викладачі просто казкові, завжди готові допомогти і відповісти на всі ваші питання. Це стосується як теорії, так і практики. Адміністративна організація також на рівні👍 Одразу видно, що працюють професіонали, завдяки яким я цього року отримала водійське посвідчення 🤩🤩🤩
Tanya Klzh
Tanya Klzh
10:18 13 Dec 21
Чудова автошкола!По-перше, лекції, на які хочеться ходити і слухати. Лектор на стільки легко та зрозуміло подає інформацію, що відкладається в голові, і немає потреби заглядати в підручник. Здала тест в стані афекту за 2 хвилини без помилок(!). Ще й тато прослухав одне зайняття в режимі скайпу, і по дорозі додому розглядав нові для себе знаки і розводив філософію😂Щодо водіння, дуже переживала за вибір автомат чи механіка, але інструктор Олег (про нього багацько позитивних відгуків), зробив так, що автомат тепер здається нудним та занад-то легким😂 ще не складала практику, є час, щоб краще підготуватися, але скажу, що всі мої страхи, щодо водіння, дороги і надмірної неуважності — розсіялися вже на другому зайнятті.Дуже раджу автошколу за круту атмосферу, подання знань та команду❤️
Оксана Дяківська
Оксана Дяківська
09:06 26 Oct 21
Обирала школу за відгуками і не не прогадала😊 Пояснюють доступно як теорію, так і практику. Була на комбінованому типі навчання, 10 занять на механіці і 10 - на автоматі, навчалась з нуля і страшенно боялась сідати за кермо, але згодом страх зник, почала почуватись впевненіше, дякуючи інструкторам.Однозначно рекомендую.
Александра Корнийчук
Александра Корнийчук
22:31 05 Oct 21
Чудова автошкола!Цікаві теоретичні лекції.20 практичних уроків!Про навчання лишились тільки хороші спогади!)))
Valik Korsakevich
Valik Korsakevich
14:31 06 Jul 21
Автошкола просто СУПЕР!!! Я здав все з першого разу) Колектив просто космос! Адміністратор Ірина дуууже добра людина, яка завжди на позитиві та заряджає всіх навколо себе. Зажди йшла на компроміс і допомагала з будь-яким питанням 😊Лектор Віктор Віталійович виклав теорію дуже зрозуміло і без води. На всі запитання відповідав у своєму вайбері. Одним словом - профі!Ну і вишенька на торті це інструктор Олександр який знає що потрібно учню і готує не тільки до екзамену, а і до водіння на кожен день. Ми пройшли всі ситуації до яких у мене були питання. На заняття завжди було цікаво приходити, оскільки кожне заняття я дізнавався щось нове. Навіть коли Олександр говорив що мене уже немає чому вчить я все одно знаходив «ситуацію» з якої набирався досвіду)).Я на всі 100% можу рекомендувати цю автошколу!!!
Viktoriya Nesterenko
Viktoriya Nesterenko
09:48 02 Jul 21
Задоволена навчанням у автошколі "Зебра".Теорію здала з першого разу.Викладач Віктор Віталійович - неймовірний. Лекції доступні, зрозумілі, без води. На додаткові уточнюючі питання у вайбері, у позаурочний час, відповідав.Практику здала з другого разу. Ніхто не "валив", просто надмірне хвилювання і очікування далося взнаки :(Уроки водіння були комбіновані (10/10). На механіці займалася з Оленою. Так вийшло, що раніше Олена навчала мого чоловіка і він був радий, що і я пройду навчання саме з цим інструктором. До Олени потрібно звикнути: строга, вимоглива, але толково навчає. Раджу!На автомат записалася до Олександра Галушко (за порадою). Дуууже багато інформації. Спочатку було незвично, бо Олександр постійно говорив, але це не вода, а потрібна і корисна інформація: як правильно на іспиті і на дорогах, на що звертати увагу, на що не зважати, як вчитися "відчувати" авто...10 занять на автоматі мені було замало. Брала додаткові уроки.Зараз раджу Олександра у всіх групах, де шукають толкового інструктора на автоматі :)Окрема подяка адміністратору Ірині. Постійно ішла на контакт. Приємна у спілкуванні, завжди готова допомогти.Враження від школи - виключно позитивні!Дякую, "Зебра"! 😉
Диана Чайковская
Диана Чайковская
10:37 20 Apr 21
Автошколу порекомендував знайомий. Задоволена, що пішла саме сюди. Рекомендую усім цю школу. Теорію викладав Віктор Віталійович - все чітко і зрозуміло. Організацією займалась адміністратор Ірина, вона завжди тримала нас в курсі, дуже приємна людина. На практичних заняттях інструктором був Олег - гарно пояснює, навчилась водінню швидко.Дуже дякую за навчання!
Віталій Домбровський
Віталій Домбровський
05:59 02 Apr 21
Цю автошколу порекомендував брат, бо раніше тут же проходив навчання. Вплинув його позитивний відгук. Ок, вирішив не шукати нічого іншого. І не пожалкував!Схвального відгуку тут заслуговують всі!!! Віктор Віталійович, який проводив заняття з теорії, пояснював матеріал на стільки доступно і з прикладами, що потім можна було і не відкривати книжку з правилами. Якщо виникали питання - не проблема зв'язатись за додатковим поясненням.Інструктор з водіння Олександр також професіонал високого класу. Завжди детальне пояснення маневру, пояснення помилок, роз'яснення можливих нюансів і це все тактовно без емоцій. Одразу готував на здачу з першого разу.Окремо плюсик адміністратору Ірині. Від самого першого дня і до останнього екзамену тримала на контролі всі питання і підтримувала зв'язок як з групою, так і індивідуально.Підсумок: всі екзамени здані з першого разу і я вже щасливий володар водійського посвідчення.Автошколу однозначно рекомендую!!!
Юлия Штонда
Юлия Штонда
18:36 24 Mar 21
Сподобалось навчання, особливо теорія, доступно , ясно, з чіткими роз'ясненнями.Рекомендую для навчання.Інструктори Олег(механіка), Олександр (автомат) адекватні, врівноважені, що має велике значення коли ідеш вперше за кермом.Дякую за роботу всим.
Надія Малачли
Надія Малачли
14:53 22 Feb 21
Тим, хто планує стати водієм, раджу школу "Зебра" в Солом'янському районі. Теорія викладається доступно і зрозуміло, одразу з вирішенням деяких практичних кейсів. Якщо виникають питання, можна зв'язатися з лектором окремо в Viber. Заняття з теорії проходять онлайн, тому інколи, коли відсутня можливість бути присутнім на лекції, можна слухати в записі. Це зручно! Щодо занять з практики мені пощастило з початку мати адекватного, виваженого інструктора Олександра Галушка, завдяки якому я змогла здати практичний іспит, нехай і з другої спроби, але саме завдяки його спокійному підходу до навчання. Також мені дуже сподобалася адміністраторка Ірина своїм доброзичливим ставленням та швидким реагуванням на будь - які питання. Тож, майбутні водії, щиро раджу автошколу "Зебра" і головне - навчитися боротися зі своїми страхами і сумнівами! У Вас все вийде, якщо є бажання сісти за кермо!!! Бажаю успіхів школі та її майбутнім учням!!
Valeriya Chernobuk
Valeriya Chernobuk
10:15 23 Jan 21
Гарна автошкола -- по вул.Голего. Рекомендую!Особливо сподобалися лекції по теорії Віктора Вітальовича. Лекції дійсно було цікаво слухати. Теорію здала з першого разу.Також в мене був дуже гарний автоінструктор Олександр на мазді автомат-- спокійний, інтелігентиний, зацікавлений в результаті та сумлінний в своїй роботі -- всі заняття були чіткі, наповнені учбовим змістом і рекомендаціями. Всі заняття були мені корисні, і я відчувала свій прогрес. Також важливим була підтримка і позитивне налаштування інструктора. Оскільки до цього мала негативний досвід з іншими автоінструкторами. Здала практику теж з першого разу. Дуже вдячна за це Олександру!Сподобалась також відкритість до спілкування адміністратора Ірини. Завжди була на зв'язку з готовністю допомогти.Також сподобалась орієнтованість школи на самостійну здачу іспиту (без хабаря). Це круто!Крім того дуже важливим вважаю свою підготовленість сідати за кермо одразу після закінчення автошколи і отримання водійського посвідчення. Без додаткових занять, як це часто буває.З того що можна було б покращити:-як писала вже вище, не всі інструктори намагаються застосовувати педагогічний підхід і зацікавленість в здачі іспиту учня, нажаль. В якийсь момент дійсно хотілось здатись і забити на все від відчуття, що мені водіння просто "не дано".-також хотілось би більшої інформованості стосовно всіх етапів навчання і здачі іспитів, особливо на початку. Можливо якийсь бюлетень або детальна довідка, або плановий інструктаж допоміг би в цьому.Загалом дуже вдячна автошколі на вул. Голего і автоінструктору Олександру. Мені дійсно сподобалось і можу з впевненістю рекомендувати іншим потенційним учням. Дякую Вам! Успіхів, гарних учнів і подальшого розвитку!
Ольга Євменова
Ольга Євменова
10:09 08 Dec 20
Навчалась в цій автошколі цього літа, все сподобалось від теоретичних і практичних занять, до клієнтоорієнтованості адміністратора. Всі питання були вирішені оперативно. За допомогою адміністратора можна знайти варіант що найбільше підходить тій чи іншій людині. Окремо хочу виділити зручність часу проведення занять. Рекомендую данну автошколу!
Юлія Пищик
Юлія Пищик
12:27 29 Sep 20
Нічого поганого про теорію сказати не можу, а от щодо водіння повний треш, інструктор влаштовує своїм клієнтам тест на витривалість нервів, і фактично нічого не вчить ', після цієї школи потрібно наймати іншого інструктора для того, щоб реально навчитися водити.Станіславу, інструктору вашої "автошколи" великий привіт за втрачені гроші та час на нього!
Olha Makhova
Olha Makhova
13:58 21 Aug 19
Школа дійсно чудова! Хороший вчитель теорії, уважні організатори і чіткі та організовані вчителі практики.
Alona Barabash
Alona Barabash
07:55 03 Jun 19
Рекомендую автошколу!! Здала всі екзамени з першого разу. Теорію і практику викладають на вищому рівні! Всі ставляться зрозумінням і підтримують на екзамені, а це дуже важливо підтримка. Дякую Вам!
Еще отзывы
js_loader