blank
Зателефонуйте мені

Відновлення навичок водіння

Якщо у Вас вже є посвідчення водія, але Ви довго не сідали за кермо, раді запропонувати Вам експрес-курс

Автошкола Зебра

У програмі навчання:
  • майданчик (заїзд у гараж заднім ходом з 2-х сторін, «європейська» парковка, «змійка», розворот у 3 прийоми, торкання з стоянкового гальма (для МКПП);
  • міський цикл (рух із різною інтенсивністю, рух у пробках, відпрацювання необхідного маршруту, проходження складних перехресть).
Записатись в 1 клік

Відновлення навичок

В програмі навчання:

  • майданчик (заїзд у гараж заднім ходом з 2-х сторін, «європейське» паркування, «змійка», розворот у 3 прийоми, торкання з гальма стоянки (для МКПП);
  • міський цикл (рух з різною інтенсивністю, рух у пробках, відпрацювання необхідного маршруту, проходження складних перехресть).

 

 

У курс включено 3 теоретичні заняття з 2 академічних годин, щоб нагадати основні положення ПДР саме стосовно дороги. Ми розглянемо знаки, проїзд перехресть, сигнали регулювальника, а також усі теми, що Вас цікавлять. Ви щось забули? Не біда… ми нагадаємо Вам усі нюанси відповідно до Ваших побажань.

Заняття веде досвідчений і дуже позитивний викладач у вигляді авторської презентації, тобто виклад матеріалу цікавий, яскравий і незабутній.

Заняття проходять як у невеликих групах, так і індивідуально за зручним для Вас графіком. А у перервах Ви можете насолодитися кавою, чаєм, печивом.

Паралельно з теоретичним курсом ми починаємо з Вами уроки водіння, кількість яких Ви визначаєте самостійно з інструктором відповідно до Ваших навичок та побажань.

Ви можете вибрати автомобіль як із МКПП, так і з АКПП. Водіння проходить за зручним для Вас графіком. Дні та час Ви погоджуєте індивідуально з інструктором. Наші інструктори працюють з 7 ранку до настання темряви. Також є можливість займатися у вихідні та святкові дні.

Усі інструктори пройшли атестацію у Сервісному центрі МВС України та мають відповідний Атестат, який дає право викладати водіння.

Наші інструктори – спокійні, інтелігентні, веселі, не нервові та без запаху перегару та часнику. Вони не вихоплюватимуть у Вас кермо і не будуть кричати на Вас. Ми бережемо і свої, і Ваші нерви, адже Ви прийшли в автошколу «ЗЕБРА», а значить, Ви прийшли не тільки за знаннями, а й за позитивом, який ми даруватимемо Вам протягом усього курсу.

Вартість теорії – 2000 грн., практики – 700 грн. за 1 заняття на МКПП та 700 – на АКПП. Олія та бензин включені у вартість.

Можливе останнє заняття на автомобілі клієнта. Вартість 700 грн. за 1 заняття

Записатись в 1 клік
Є питання?

blank
Дзвоніть
Тел: 093 775 02 02
blank
Графік роботи
Пн-Пт: 10:00 – 19:00
Сб-Нд – вихідний
[/vc_row]

Оберіть програму