Про автошколу Зебра
![!DSC01201 Автошкола Киев - Зебра](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Ідея створення автошколи Зебра – змінити цей світ на краще, додати до нього яскравих фарб, що грають.
Ви запитаєте, а звідки така назва – Зебра?) Яскраве, нестандартне, що запам’ятовується… У назву ми вклали всю ідеологію навчання. По-перше, зебра (тварина) – це свобода, швидкість, незалежність та рух уперед. Цікавий факт, що зебру не можна стриножити і підкорити собі, як коня. По-друге, зебра (дорожня розмітка, що означає нерегульований пішохідний перехід) – це символ безпеки. Рухатися вперед безпечно, вільно, легко та впевнено – ось чому ми вчимо!
Ідея створення автошколи Зебра – змінити цей світ на краще, додати до нього яскравих фарб, що грають. Аналізуючи ринок автошкіл, слухаючи відгуки людей, які закінчили курси водіння, ми розуміли, що нам не подобається, і що ми хотіли б змінити.
Ми почали записувати свої думки та ідеї, заходили на сайти європейських автошкіл, спілкувалися з людьми, які навчалися та здавали на права в Європі, Америці, і коли звели все докупи, зрозуміли, що хочемо створити принципово нову послугу, яка не має аналогів. Наша автошкола – інша у всьому! Починаючи з вішалки, де дизайн аудиторії розробив талановитий київський арт-директор, і закінчуючи повністю адаптованою під Вас програмою навчання.
Але для нас найважливіше те, що бізнес – це насамперед відносини між людьми! Щоб Ви до нас прийшли, залишилися та рекомендували своїм друзям, Вам має бути комфортно та затишно, у нашій школі Ви повинні знайти однодумців та друзів за інтересами! Ми не залишимо Вам навіть частки сумніву, здасте Ви іспит чи ні. Ви повинні бути впевнені у собі так, як ми впевнені у Вас та в тих знаннях, які дамо Вам за допомогою наших викладачів.
Окрім знань, ми дамо Вам і враження! На Вас чекає захоплююче спілкування як в урочний, так і в позаурочний час, дні відкритих дверей, сюрпризи, подарунки, багато гумору та жартів. І ми не залишимо Вас після закінчення курсів! Адже ми станемо великою дружною сім’єю, і Ви завжди зможете розраховувати на будь-яку консультацію, допомогу та нашу підтримку. Все, що ми робимо, ми робимо з душею та величезною любов’ю до кожного з Вас.
Наші переваги
![blank](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
![blank](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
![blank](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
![blank](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Наша команда
![IMG_8902 (1) Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Юлія
Керівник автошколи
![IMG_8792 Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
В’ячеслав
Інструктор АКПП
![IMG_8866_новый размер Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Олександр
Інструктор МКПП
![IMG_8884_новый размер Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Олена
Адміністратор
![IMG_8880_новый размер Автошкола Зебра](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Олександр
Інструктор АКПП
![IMG_8820 Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Олександр
Інструктор МКПП
![IMG_8852_новый размер Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Станіслав
Заступник керівника
![IMG_8799 Зебра Автошкола - преподаватель](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Олександр
Інструктор МКПП
![zebra Автошкола Киев - Зебра](https://autoshkola.kiev.ua/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Зебра
Наш талісман