Зателефонуйте мені

Курси автошколи

Запишитесь на курси водіння!

НАВЧИТИСЯ КЕРУВАТИ АВТО У БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ?

Записатись

Курси керування автошколою «Зебра»

Наша автошкола надає широкий спектр курсів для початківців та досвідчених водіїв. Ми допоможемо вам досягти мети найбільш комфортним шляхом, тому що вся робота проводиться індивідуально з кожним клієнтом.

Чому Вам потрібні курси водіння ?

 1. Ви маєте мало практичного досвіду.
 2. Ви не маєте досвіду зовсім.
 3. Ви бажаєте наново згадати правила водіння.
 4. Ви хочете здобути впевненість за кермом.

Курси для водіїв-початківців

Наш комплексний підхід до програми навчання для тих, хто вперше сів за кермо, включає теоретичну та практичну частину. Ми зібрали найдосвідченіших інструкторів та викладачів, які допомагають учням подолати страх перед дорогою та освоїти курси водіння за короткий проміжок часу. При цьому кожен може самостійно вибрати автомобіль для практики – з механічною або автоматичною коробкою або зовсім зупинити свій вибір на мотоциклі.

Освітня програма організована в такий спосіб, щоб запровадити процес навчання у повсякденний життєвий уклад. Нам важливо, щоб курси водіння були не лише ефективними, а й комфортними!

Курси для водіїв із втраченими навичками

Якщо ви маєте посвідчення водія, але з якоїсь причини тривалий час не сідали за кермо машини, наша автошкола допоможе згадати ПДР і звикнути заново до автомобіля. А найголовніша перевага, яку ви отримуєте, це можливість визначати кількість практичних занять та час, коли вони проходитимуть. Тут ви можете відштовхуватися від своїх навичок та вмінь.

Курси для досвідчених водіїв

Автошкола пропонує водіям, які мають досвід водіння, два напрями покращення навичок – їзду на власному автомобілі, підвищення майстерності.

Якщо ви придбали новий автомобіль і не можете звикнути до нього, наші інструктори допоможуть адаптуватися на ньому в дорожньому потоці і відчути габарити.

Якщо ви просто боїтеся дорожній трафік або бажаєте набратися більшого досвіду, запишіться на курси підвищення майстерності. Тут ви навчитеся робити складні маневри та швидко реагувати на обстановку на дорозі.

У розділі додаткових послуг доступні кілька видів допомоги, залежно від ситуації, що склалася на дорозі.

Автошкола Зебра. Переваги

Що ви отримаєте, звернувшись до нас:

 • Високий рівень професіоналізму працівників.
 • Великий вибір курсів навчання водінню .
 • Безліч додаткових послуг.
 • Акції та додаткові знижки.
 • Індивідуальний підхід.
 • Нові корисні знайомства.
 • Теплу та дружню атмосферу.
 • Максимальний комфорт.
 • Нові знання, що базуються на сучасних методиках.