Записатись

Часті питання та відповіді

Документи, необхідні для вступу до автошколи

 • ксерокопія паспорта (1,2 та 11стор.)
 • ксерокопія ідентифікаційного коду
 • чотири фото (3,5*4,5)
 • медична довідка (для економії Вашого часу в автошколі проводяться виїзні засідання ліцензованої комісії і довідку Ви можете отримати прямо у нас на місці).

Як отримати медичну довідку?

Усі кандидати у водії перед початком практичних занять повинні пройти медичну комісію водія та отримати медичну довідку. Для зручності наших учнів при автошколі проводяться виїзні засідання ліцензованої медкомісії для кожної групи.

Для проходження комісії та отримання медичної довідки при собі потрібно мати такі документи:

 • паспорт (оригінал + ксерокс 1,2 та 11стор.)
 • дві кольорові фотографії (3,5*4,5)

Вартість послуг медкомісії – 250 грн.

Також Ви можете пройти медкомісію у будь-яких інших медичних закладах, які акредитовані на комплексний медогляд водіїв.

Внутрішній іспит

Внутрішній іспит в автошколі – це репетиція перед іспитом у Сервісному центрі МВС України, можливість відчути його атмосферу та не нервуватись без приводу. Внутрішній іспит в автошколі ідентичний екзамену у Сервісному центрі МВС України. Він включає теоретичну частину – 20 питань, які треба вирішити за 20 хвилин, і з яких допустимо лише 2 неправильних відповіді, і практичну частину, яка, як правило, складається з заїзду в гараж заднім ходом, торкання зі стоянкового важеля в гору і їзди містом. Лише ті учні, які склали внутрішній іспит, допускаються до іспиту у Сервісному центрі МВС України.

Іспит у Сервісному центрі МВС України

Після закінчення навчання та успішного складання внутрішнього іспиту в автошколі учні складають іспити у Сервісному центрі МВС України. До іспитів допускаються особи, які досягли 18-річного віку. Автошкола організовує супровід на складання іспитів у Сервісному центрі МВС України та надає на практичний іспит ті автомобілі, на яких Ви проходили курс навчання.

Після закінчення навчання автошкола передає до Сервісного центру МВС України пакет документів:

 • свідоцтво про закінчення автошколи;
 • екзаменаційну картку;
 • медичну довідку.

Ці документи Ви отримаєте на руки після успішного складання іспитів разом з посвідченням водія. Для тих, хто захоче складати іспит у Сервісному центрі МВС України за місцем реєстрації, автошкола видає документи на руки.

Після прибуття до Сервісного центру МВС України Ви повинні мати при собі:

 • паспорт (з чинною на момент складання іспитів пропискою);
 • квитанцію, що підтверджує здійснені Вами обов’язкові державні платежі – (за послуги, вартість бланка посвідчення водія) – оплачуються в касі Сервісного центру МВС України заздалегідь.

Іспит у Сервісному центрі МВС України для отримання посвідчення водія складається з 2-х частин: теоретичної та практичної. Особи, які не склали теоретичний іспит, до практичного іспиту не допускаються. Кількість перескладання теоретичного іспиту не лімітована. Повторний іспит, як теоретичний, і практичний, призначається не раніше як за 5 днів.

У разі, якщо кандидат у водії не складе практичний іспит із третього разу, наступний іспит приймається лише після проходження курсу навчання практичного керування транспортним засобом, що підтверджується довідкою навчального закладу.

Теоретичний іспит із правил дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка за 20 хвилин, зробивши не більше 2 помилок.

Практичний іспит з керування автомобілем проводиться у місті на затвердженому маршруті (варіант – полігон Сервісного центру МВС України), який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків та дорожньої розмітки.

Іспит передбачає виконання наступних завдань:

 • проїзд перехресть;
 • ліві та праві повороти, а також розворот на перехрестях;
 • перебудова в сусідні смуги та обгін;
 • рух із максимальною дозволеною швидкістю;
 • проїзд пішохідних переходів та зупинок наземного транспорту.

Навчання іногородніх

Учні, які не мають київської прописки, після успішного складання внутрішнього іспиту отримують пакет документів, який дає їм право отримати права за місцем прописки. За бажанням учень має можливість складати іспити у Києві.

Навчання іноземних громадян

Оберіть програму

Call Now Button