Зателефонуйте мені

Часті питання та відповіді

Які документи необхідні для вступу до автошколи?

• ксерокопія паспорта (1,2 та 11 стор.) або ксерокопія ID-картки + прописка
  • ксерокопія ідентифікаційного коду
  • три фото (3,5*4,5)
  • медична довідка форми 0/83

Як отримати медичну довідку?

Всі кондидати в водії перед початком навчання в автошколі повинні отримати медичну довідку форми 0/83.

Для проходження комісії і отримання медичної довідки при собі треба мати наступні документи:

• паспорт з діючою пропискою або ID-картка + прописка
  • дві кольорові фотографії (3,5*4,5)

Ви можете пройти медкомісію в будь-якій медичній установі, акредитованій на комплексний медогляд водіїв.

Що таке внутрішній іспит?

Внутрішній іспит в автошколі — це репетиція перед іспитом у Сервісному центрі МВС України, можливість відчути його атмосферу та не нервуватись без приводу. Внутрішній іспит в автошколі ідентичний екзамену у Сервісному центрі МВС України. Він включає тільки практичну частину, яка, як правило, складається із заїзду в гараж заднім ходом, торкання зі стоянкового важеля в гору і їзди по місту. Лише ті учні, які склали внутрішній іспит, допускаються до іспиту у Сервісному центрі МВС України.

Що таке іспит у Сервісному центрі МВС України?

ТЕОРЕТИЧНИЙ ІСПИТ

Після закінчення теоретичного курсу в автошколі, Ви отримуєте на руки свідоцтво про закінчення (дійсно 1 рік) та меддовідку. Автошкола організовує супровід на складання іспитів у Сервісному центрі МВС України.

Після прибуття до Сервісного центру МВС України Ви повинні мати при собі:

• паспорт (з чинною на момент складання іспитів пропискою);
  • ідентифікаційний код
  • медичну довідку
  • свідоцтво про закінчення автошколи
  • квитанцію, що підтверджує здійснені Вами обов’язкові державні платежі — (за послуги, вартість бланка посвідчення водія) — оплачуються в касі Сервісного центру МВС України заздалегідь.

Теоретичний іспит із правил дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка за 20 хвилин, зробивши не більше 2 помилок.

У разі невдалої спроби Ви можете перекласти іспит не раніше, ніж через 5 днів. Кількість перездач не лімітована.

ПРАКТИЧНИЙ ІСПИТ

Після закінчення навчання курсу водіння в автошколі, Ви складаєте практичний іспит в автошколі та отримуєте на руки свідоцтво про закінчення (дійсно 2 роки) та меддовідку. Автошкола організовує супровід на складання іспитів у Сервісному центрі МВС України.

Після прибуття до Сервісного центру МВС України Ви повинні мати при собі:

• паспорт (з чинною на момент складання іспитів пропискою);
  • ідентифікаційний код
  • медичну довідку
  • свідоцтво про закінчення автошколи

Практичний іспит з керування автомобілем проводиться у місті на затверджених маршрутах, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків та дорожньої розмітки.

Іспит передбачає виконання наступних завдань:

• проїзд перехресть;
  • повороти ліворуч та праворуч, а також розворот на перехрестях;
  • перебудова в сусідні смуги та обгін;
  • рух із максимальною дозволеною швидкістю;
  • проїзд пішохідних переходів та зупинок наземного транспорту.

Кількість перескладання практичного іспиту – 3 спроби. Повторний іспит призначається не раніше як за 5 днів.

У разі, якщо кандидат у водії не складе практичний іспит із третього разу, наступний іспит приймається лише після повторного проходження курсу навчання практичному управлінню транспортним засобом, що підтверджується довідкою навчального закладу.

Як навчатися іногороднім?

Учні, які не мають київської прописки, після успішного складання внутрішнього іспиту отримують пакет документів, який дає їм право отримати права за місцем прописки. За бажанням учень має можливість складати іспити у Києві.

Як навчаються іноземці?

Якщо Ви громадянин іншої країни, для навчання в автошколі Вам необхідно:

• володіння українською або англійською мовою
  • наявність посвідки на тимчасове чи постійне проживання
  • наявність ідентифікаційного коду
  • наявність чинної реєстрації