Отримання власного посвідчення водія – відповідальний, по-справжньому дорослий крок, до необхідності якого приходить кожен. Адже володіння та, що найважливіше, вміння користуватися своїм автомобілем відкриває безліч можливостей. Вам відкриється зовсім новий світ, варто лише уважно підійти до отримання прав. Очевидно, що перевагу слід надавати перевіреним автошколам. Але при цьому не можна відкидати бажання заощадити. То як же знайти золоту середину? Як вибрати ідеальну вартість навчання в автошколі? Давайте розбиратися.

Визначаємо завдання

Насамперед, необхідно врахувати контекст майбутнього навчання. На якому рівні знаходяться ваші поточні навички водія? Яку категорію потрібно отримати? Може, ви вже бували за кермом, але хочете відновити втрачені навички? Чи потрібно відточувати конкретні аспекти? На всі ці питання слід відповісти насамперед. Визначившись із майбутнім завданням, вирушаємо на ринок послуг автошкіл у Києві. Ціни курсів водіння сильно вар`юються, так що для вашої зручності давайте розглянемо ті параметри, на які слід дивитися при оплаті кожної окремо взятої послуги. Отже, почнемо з бази – з курсів для водіїв-початківців.

Навчання молодих водіїв

Без перебільшення, найпопулярніша послуга, за якою приходять до нашої автошколи. Дедалі більше новачків розуміє зручність незалежного пересування на власному авто. А разом з ним – і потрібну відповідальність при отриманні посвідчення водія. Саме для таких усвідомлених майбутніх водіїв ми розробили спеціальну програму з наступними різновидами:

 • Навчання на механіці;
 • Навчання на автоматі;

У кожну з представлених категорій включено повне теоретичне висвітлення тонкощів взаємодії з автомобілем та поведінки на дорозі. А також, ясна річ, 20 занять на обраній коробці. Зазначимо, що вартість навчання на автоматичній коробці передач дещо вища і становить 11 500 гривень.  10700 гривень – ціна за пізнання механіки. Середня тривалість курсу становить від 2 до 2,5 місяців. Це однозначно невеликий термін вивчення водіння. Після освоєння теорії починається практична сторона занять. Остання проходить на автодромі, який ідеальний для навчання старту руху, правильного гальмування, перемикання швидкостей, орієнтування по дзеркалах заднього виду. Пізнавши ази під наглядом інструктора, учень переходить до реальної їзди, яка відточується до проходження підсумкового іспиту. Резюмуючи сказане вище, можна виділити такі основні аспекти, на які слід звернути увагу при виборі автошколи:

 • Можливість проведення занять на автодромі;
 • Наявність програм під різні коробки;
 • Швидке проходження теоретичної та практичної сторони навчання.

Якщо автошкола має ці та інші переваги, вартість занять однозначно виправдана. Нижче зазначені ті послуги, які також обов’язково надаються в автошколі з виправданими цінниками.

Відновлення водійських навичок

Нерідко буває, що через ті чи інші причини водій довго не сідає за кермо. Як результат – поступова втрата навичок. Рефлекси стають повільнішими, розуміння ситуації на дорозі також погіршується. Внаслідок чого ймовірність аварійної ситуації збільшується у рази. Ось чому ми радимо уважно ставитись до актуальності власних знань. По відновленню колись очевидних навичок можна звертатися до наших вчителів. Фахівці почнуть заняття з огляду на ваші поточні вміння. Потім, позначивши завдання, ми розпочнемо заняття за такими програмами:

Робота на майданчику. У ході якої ми нагадаємо, як виконувати заїзд у гараж заднім ходом, паркуватися «по-європейськи», водити змійкою та ще багато, багато іншого;

Тренування у місті. Водіння у міському циклі передбачає роботу на різних швидкостях, їзду на конкретному маршруті.

Тривалість занять складає 6 годин теорії з індивідуальними заняттями. Теоретичний курс подається всього за 1500 гривень, а робота за кермом коштує 400 гривень. Вкрай важливо, щоб викладач розумів, що перед ним – досвідчений водій, який просто хоче згадати старий матеріал. Від цього залежить формування навчальної програми. А тому поштивий та індивідуальний учительський підхід, реалізований у нашій школі, можна вважати ключовим параметром, що прямо впливає на ціноутворення.

Поліпшення раніше сформованих навичок

Немає нічого ганебного в усвідомленні своєї недосконалості. Особливо, якщо ми говоримо про уважне ставлення до власної безпеки та комфорту інших учасників дорожнього руху. Далеко не кожен водій здатний  оцінити нетипову ситуацію і прийняти правильне рішення. І якщо ви вважаєте, що такому мистецтву належить вчитися – саме час вирушити на курси підвищення кваліфікації водія. У ході додаткового навчання ми навчимо:

 • Правильному задньому ходу;
 • Правильно входити у поворот;
 • Подолати найскладніші розв’язки;
 • Розуміти дистанцію;
 • Найкраще орієнтуватися на дорозі.

За додатковими заняттями нерідко звертаються ті водії, які нещодавно змінили авто і поки що не звикли до габаритів нового транспорту. Також часто доводиться закріплювати матеріал у неуважних студентів, втім, головне – старання та бажання. Решту наші педагоги беруть на себе. Учень навчиться коректно реагувати на безліч нетипових дорожніх ситуацій, керуючись досвідом компетентних інструкторів із тривалим стажем водіння. Зауважимо, що навчання, а часом і перепідготовка вже вмілого, але ще недосконалого водія – це однозначно відповідальне завдання, яке ми вирішуємо за 400 гривень, які вносяться за одне заняття. Ця сума має стати відправною точкою при виборі автошколи у Києві.

Навчання на категорію «А»

Отже, продовжуючи обговорення вартості автошколи, не можна не торкнутися отримання кваліфікації на такі категорії, як «А». Нагадаємо, що ця категорія включає заняття по навчанню водінню мотоцикла. Цей транспорт стає дедалі популярнішим, а тому права користуються небувалим раніше попитом. Майбутні заняття включають такі практики:

Теоретична підготовка мотоцикліста, у тому числі і щодо вибору свого першого транспорту на ринку вторинних або раніше невикористаних мотоциклів;

 • 1 година їзди в міських умовах, які і стають місцем існування більшості мотоциклістів;
 • 1 година їзди з пасажиром, що також неймовірно корисно у реальному керуванні мотоциклом;
 • Навчання використанню екіпірування. Без останнього, як відомо, керування мотоциклом становить реальну загрозу для водія та пасажирів;

Управління мотоциклом – величезна відповідальність, яка, мабуть, перевищує навіть керування чотириколісним транспортом. Існує безумовна небезпека мотоциклів у порівнянні з легковими автомобілями, яку не заперечуватиме жоден досвідчений учасник дорожнього руху. Ось чому ми наполегливо радимо уважно ставитись до отримання прав на категорію «А». Вартість 10 годин навчання водінню на мотоциклі складає 5000 гривень. Це оптимальний цінник за безпечне керування улюбленим мотоциклом.

Підсумок

Отже, підбір конкретної автошколи, виходячи з вартості навчання, складається з урахуванням безлічі вищеописаних параметрів. Головне – уважно підійти до вибору конкретної організації. Адже далеко не завжди високий цінник є синонімом якості та чемного підходу до студентів. Слід врахувати низку факторів, описаних вище. Отже, перечитайте матеріал, щоб переконатися в коректному розумінні наведених тез. Ми чекаємо ваших звернень і з радістю готові подати уроки водіння як досвідченим, так і водіям-початківцям на різні категорії. Бажаємо удачі та приємних занять у нашій автошколі. До зустрічі!

Дізнатись вартість навчання: