Кожен знає, що грамотна методика навчання водінню – це основний момент при отриманні прав. Адже сьогодні все більше громадян усвідомлюють, що власний автомобіль – це гарант зручності, самостійності пересування містом та за його межами. Саме тому думка про отримання посвідчення водія стає все актуальнішою. Але як вибрати автошколу? На які фактори дивитися під час відбору кандидатів? Нижче ми відповімо на ці та інші питання, які точно допоможуть не помилитися з вибором конкретного навчального закладу. Для наочності розглянемо приклад якісної автошколи у Києві. Отже, почнемо.

Досвідчені викладачі

Як і будь-який інший освітній заклад, автошкола формується з освітян. Це ті люди, які пояснюватимуть базову теорію, а потім допомагатимуть у практичних тонкощах. Ось чому на викладацький склад слід дивитися насамперед. Важливо, щоб педагоги з розумінням ставилися до новачкам, охоче відповідали на нетипові питання і розуміли матеріал з погляду реальних водіїв. Зверніть увагу, що викладати в автошколі можуть лише атестовані спеціалісти як викладачі теорії, так і інструктори. Хороша автошкола в Києві зобов’язана мати індивідуальний підхід до учнів. Адже, погодьтеся, кожен засвоює матеріал у своєму темпі, зі своїми унікальними питаннями та, можливо, бар’єрами розуміння. Саме тому викладачі повинні з розумінням ставитися до проблем спочатку, також бажано наявність програми з додатковим годинником занять. У ході останніх студент зможе закріпити теоретичний матеріал, повторно розібратися в тій чи іншій темі та загалом просунутися у власній підготовці.

Наші педагоги відповідають найвищим стандартам, це професіонали високого рівня, які давно за кермом і з радістю поділяться з вами всіма секретами впевненого керування транспортом. Чітке дотримання субординації зумовить відсутність конфліктів та непорозуміння з викладачем. Вчителі коректні, про що говорять і випускники нашої школи, які становлять докладні рецензії. Рекомендуємо ознайомитися з відгуками, а потім перейти до вивчення наступного пункту.

Програми для досвідчених водіїв

У житті буває всяке. Нерідко до послуг інструкторів з водіння вдаються водії зі стажем, які давно отримали права, але втратили практичну вправність. Це здоровий підхід, оскільки відповідальний автоаматор має бути впевненим у тому, що його знань та навичок вистачить для правильного реагування у нетиповій ситуації на дорозі. Ось чому до нас нерідко звертаються досвідчені водії, а також ті, кому потрібне отримання прав іншої категорії. Так що якщо ви також, подібно до багатьох наших студентів, шукайте викладачів для оновлення забутих умінь – ласкаво просимо, наші двері відчинені для всіх бажаючих.

Наявність відповідних ліцензій

Отримання акредитацій, дозволів на роботу та навчання водіїв – це тривалий процес, пройти який під силу лише першокласним автомобільним школам. Ось тому ми рекомендуємо одразу уточнити наявність відповідних паперів у вибраній установі. Організація має стояти на обліку в МВС України, інакше студента просто не допустять до проведення іспиту. Адже при співпраці з несертифікованою фірмою представники автоінспекції не можуть бути впевнені в тому, що майбутній водій отримав достатню підготовку і в принципі може бути допущений за кермо. Годинник практики може просто не зарахувати, так що віддавайте перевагу виключно надійним юридичним особам.
Наша школа має всю відповідну документацію, що підтверджує, що програма навчання відповідає високим державним стандартам.

Комфортне розташування

В середньому на навчання водінню йде 2-3 місяці. Це недовга дистанція, яку, однак, явно не хочеться поєднувати із нескінченними пробками у дорозі до школи. Зверніть увагу на місце розташування конкретної навчальної організації. Це не тільки вплине на ваш комфорт, але й скаже про рівень установи. Оскільки низькопробні організації зазвичай не утримуються на зручних місцях.
Автошкола на Втішному Києві – це зручний варіант для всіх мешканців столиці. Кожен майбутній водій без проблем дістанеться місця отримання знань. Для вашої зручності ми працюємо в різні години і дні, так що для отримання нових умінь і навичок не доведеться жертвувати щільним графіком і порушувати відточений розклад.

Власний перевірений автопарк

Не приховаємо, сьогодні багато водіїв спочатку купують автомобіль, і лише потім вирушають за отриманням прав. Це зручний підхід, оскільки ви одразу навчаєтесь на своєму транспорті, виграючи час на освоєння конкретного авто. Проте задоволення це не з дешевих. Більшість учнів вважає за краще займатися на тих машинах, які приставлені до школи. Ось чому, якщо вам важливе автомобільне оснащення школи, слід заздалегідь уточнити стан автопарку. У нашому розпорядженні – безліч авто, причому як

на «механіці», і на «автоматі». Це підвищує охоплення учнівської аудиторії, оскільки окремі водії воліють одразу вчитися на ту чи іншу коробку. Вирішіть, яка програма потрібна вам, а потім залиште заявку на навчання через сайт автошколи.

Якісний автодром, комфортні класи

Сівши за надійний, повністю справний автомобіль, учень повинен вирушити на не менш якісне місце для складання практичних тестів. Переважно наявність власного автодрому у вибраної автошколи. На місці повинна бути якісна, помітна навіть у негоду розмітка, а також відповідні дорожні знаки та світлофори. Загалом майданчик повинен повністю повторювати умови реальної дороги, на яку незабаром і виїде студент. Наш автодром підтримується в ідеальному стані, тому учень може з легкістю відпрацювати пройдений у класі матеріал і підготуватися до складання тестів у сервісному центрі.
Не забуватимемо і про дизайнерські кабінети, які наповнюються навчальними посібниками, а також допоміжними теоретичними стендами. Наочна демонстрація теорії допоможе зафіксувати у пам’яті навіть найпростішу тему.

Доступне ціноутворення

Параметр дуже відносний, але від цього не менш важливий. Справа в тому, що більшість потенційних водіїв постійно відкладає навчання на права через фінансові проблеми. Все через непомірно завищені середньоринкові ціни на проходження водійських курсів. Наша школа розуміє, що молодому водієві складно віддати серйозний капітал для отримання прав. Саме тому ми надаємо власні послуги за максимально доступні гроші. Переконайтеся в цьому самі, записавшись на курси з водіння. Зазначимо також, що з комфорту учнів представлено безліч способів оплати навчання. Кожен бажаючий підбере той спосіб внесення оплати, який цікавий саме йому.
Ми уважно ставимося до кожного учня, адже отримання прав є відповідальним процесом, який точно стане простіше під керівництвом поштивих викладачів. Чекаємо на ваші звернення, удачі і до швидких зустрічей!

Наші курси автошколи