Відгуки про автошколу – це найнадійніший та перевірений спосіб отримати достовірну інформацію про заклад від користувачів, які вже пройшли підготовку. Майбутній учень, звичайно, може обійти всі найближчі організації та поговорити з викладачами та інструкторами. Але в цьому випадку ті, хто планує навчитися водінню, не отримають об’єктивної оцінки про автошколу.

Вибір автошколи. Показники відбору

Уміння керувати автомобілем у сучасному світі стало не тільки розвагою чи модною тенденцією, а й повсякденною необхідністю, особливо у великих містах. Власний транспортний засіб дає можливість долати будь-які відстані за короткі терміни. І навіть на багатьох видах роботи однією з вимог є наявність посвідчення водія. Стає зрозуміло, чому з кожним днем ​​кількість автошкіл лише зростає. Але як не помилитись із вибором автошколи?

Часто учні йдуть до автошколи, розташованої найближче до будинку. Це не зовсім вірно. Необхідно враховувати низку критеріїв, від яких залежить вибір хороших курсів водіння.

Первинні показники відбору автошколи:

 • Свідоцтво про акредитацію (підтвердження відповідності матеріально-технічної бази, сучасним освітнім стандартам). Автошкола, яка не має акредитації, навряд чи зможе забезпечити кваліфікованих інструкторів. Крім того, відучившись у такій школі, можна позбавити себе отримання посвідчення водія і втратити грошові вкладення.
 • Повна програма навчання, що включає теорію та практику. Це не повинно бути просто консультування з теоретичних засад. Повинне здійснюватись навчання водінню з реальними інструкторами.
 • Відгуки, що підтверджують репутацію. Важливо зважати на те, хто їх пише.
 • Можливість вибрати автомобіль та інструктора.

Актуальність вибору автошколи за відгуками

На просторах інтернету можна знайти велику кількість описів автошкіл, але відгуки учнів, які пройшли навчання, можуть дати багато цінної інформації:

 • Плюси та мінуси автошколи.
 • Формат навчання.
 • Надані умови.
 • Подання інформації.
 • Опрацювання практичних занять.
 • Відношення викладачів та інструкторів до учнів.
 • Прозорість оплати та співробітництва.

Відгуки, як правило, розміщуються в агрегаторах, соціальних мережах або їх можна почути від знайомих. Вони можуть бути як позитивні, так і негативні – саме ті визначальні, які допомагають дізнатися про репутацію закладу.

Визначення репутації автошколи за відгуками

Практичний досвід та репутація організації – це найкращі гарантії для професійної підготовки майбутнього водія.

Яку інформацію можна отримати про репутацію автошколи за відгуками:

 • Відповідність інформації, представленої на інтернет-сервісах, реальній практиці.
 • Наявність власного або взятого в оренду автодрому (договір оренди), обладнаного за вимогами.
 • Наявність автопарку автомобілів у відмінному технічному стані.
 • Відсутність прихованих платежів, комісій.
 • Професійне ставлення інструкторів та викладачів до учнів. Націленість на ефективний результат. Викладачі та інструктори повинні доступно пояснювати матеріал, вчити застосовувати знання на практиці.
 • Відповідність заявленій програмі навчання.
 • Кількість успішно складених іспитів у Сервісному центрі.

Справжність відгуків про автошколу

Проблема з фальшивими відгуками в інтернет-просторі виникла давно. Чимало автошкіл та інших організацій бажають, щоб про них писали багато і тільки все найкраще, через що втрачається зв’язок із реальністю. Звичайно, для автошкіл це швидкий та дієвий спосіб сформувати позитивну репутацію, але про якість підготовки водіїв та безпеки на дорозі замислюються лише найнадійніші та найвідповідальніші заклади.

Як же все-таки зрозуміти, реальний відгук чи ні? Насамперед, зверніть увагу на ім’я автора відгуку, його профіль та те, як давно він існує. Зрозуміло, якщо компанія працює на ринку років 10, а всі відгуки опубліковані лише за останній місяць, мають виникнути підозри.

Якщо відгук було залишено у соціальній мережі, тут ситуація набагато простіша. Ви можете написати користувачеві і дізнатися про автошколу докладніше, поставити всі питання, що вас цікавлять.

Вибір автошколи у Києві за відгуками

Навчальних організацій, які займаються підготовкою водіїв, у Києві є велика кількість. З одного боку, це добре, тому що є можливість вибрати найбільш вдалий варіант. Але за такої кількості закладів є ризик потрапити в погану організацію, після навчання в якій зникне бажання керувати автомобілем.

Ви можете ознайомитись з відгуками людей, які проходили навчання у цих школах, аби зрозуміти рівень підготовки закладів. І тоді у вас не виникне труднощів вибрати курси з водіння.

У хорошій автошколі навчанням займаються викладачі та інструктори з багатим досвідом. Зрозуміле пояснення матеріалу та зручний формат занять з водіння забезпечують додатковий стимул для учнів до освоєння програми. Так, наприклад, автошкола Зебра у Києві пропонує не просто пройти навчання та успішно скласти іспити, а й знайти собі друзів та однодумців за інтересами. І сумнівів у роботі закладу не виникає завдяки численним відгукам від колишніх учнів, представленим на декількох сервісах. Відповідальний підхід дозволяє забезпечити учнів необхідними знаннями, практичним досвідом та гарантіями. Адже до викладачів можна звернутися у будь-який час за допомогою чи консультацією навіть

Дізнатись вартість навчання: