У нашій автошколі справді інтерактивне дистанційне навчання онлайн!

Дорогі друзі! Ми довго думали, як заощадити Ваш час. І ось – рішення знайдено! Ви дистанційно в режимі реального часу (не в записі!) отримуєте самі знання, які Ви отримали б, перебуваючи в аудиторії.

Фрагмент уроку в режимі реального часу:

дистанционное онлайн обучение в автошколе

Ми встановлюємо розклад Ваших онлайн-лекцій, і все, що Вам необхідно – це включити комп’ютер у призначений час і день. Ви можете слухати наші лекції на іншому кінці світу в режимі реального часу, сидячи в халаті та тапочках, без макіяжу, оскільки ми Вас не бачимо, але Ви бачите та чуєте нашого лектора, а також можете ставити запитання!

За 2,5 місяці навчання в автошколі Ви приходите до нас лише кілька разів: познайомитись та оформитись (після чого ми даємо Вам доступ до наших вебінарів), на контрольні роботи та внутрішній іспит.

Водіння проходить за індивідуальним графіком у зручні для Вас дні та час.
Вартість занять онлайн не відрізняється за вартістю стандартного курсу, коли Вам необхідно відвідувати лекції в класі!

У разі виникнення будь-яких питань наші викладачі та адміністрація автошколи завжди з Вами на зв’язку. А після закінчення курсу та успішного складання внутрішнього іспиту ми всі дружно йдемо на іспит у ДАІ та перемагаємо!!!)

Детальну інформацію з онлайн-навчання Ви можете отримати, зателефонувавши за номером 093 775 0202