Автошкола Зебра пропонує курси водіння з нуля для всіх, хто бажає в короткий термін навчитися керувати транспортним засобом. Наші програми включають теоретичні та практичні заняття, кваліфікованих інструкторів та відмінно підійдуть тим, хто не має досвіду.

Актуальність курсів

На даний момент транспортні засоби є не тільки засобом пересування, а й можливістю виділитися “з натовпу”. Особливо ця тенденція розвинена серед молоді. Не дивно, що більшість молодих людей, щойно досягнувши віку 16 років, вирушають до автошколи.

Другим моментом, що зумовлює потребу в курсах водіння, є безпека дорожнього руху, адже вміння керувати транспортом та грамотно діяти в ситуаціях різної складності необхідне як початківцю, так і досвідченому водію.

І, звичайно, мобільність для сучасної людини вкрай важлива через динамічний ритм життя. Автомобіль сприяє тому, що людина заощаджує свій час.

Автошкола Зебра допоможе вам отримати права з першого разу завдяки вдосконаленій програмі навчання. Перші курси водіння – це гарний крок на шляху реалізації в сучасному світі.

Курси водіння – програма навчання

У повний курс водіння для водіїв-початківців входить навчання з теоретичними та практичними заняттями, яке триває протягом 2-2,5 місяців. За цей період учні освоюють основні навички, необхідні на дорозі, та закріплюють їх за допомогою практичних вправ для навчання водінню авто з нуля.

На першому занятті з теорії проводиться організаційні збори, де відбувається ознайомлення з планом та розкладом навчання, розподіл учнів на керування інструктором.

Після проходження основного навчального матеріалу здаються заліки, випускний теоретичний іспит та водіння в автошколі та Сервісному центрі. У разі успішної здачі майбутній водій отримує посвідчення водія.

Ми пропонуємо дві основні курси для новачків – навчання управлінню авто з МКПП та АКПП. Обидва варіанти передбачають навчання тривалістю не більше 2,5 місяців і складаються зі 100 годин теорії та 40 годин практики.

В рамках курсів водіння Ви:

• навчаєтесь працювати з кермом, педалями;
  • навчаєтесь пристосовуватися до габаритів транспорту;
  • тренуєте практично різні способи паркування;
  • виробляєте сприйняття дистанції, уміння швидко вибирати передачу, вміння змінювати напрям руху, розгортатися, здійснювати обгін;
  • практикуєте знання, отримані на теоретичних заняттях.

Для навчання водіїв-початківців автошкола має всі необхідні ресурси та інструменти: автодром, автопарк, навчальну літературу, класи з інтерактивним обладнанням.

Комплексний курс для водіїв з нуля

Наше навчання водінню автомобіля для початківців передбачає повну підготовку, яка перетворює будь-якого новачка на професійного водія, що орієнтується у будь-яких ситуаціях.

По завершенню навчання у вас будуть знання та вміння, необхідні в реальному житті:

• Відмінне знання правил дорожнього руху.
  • Навички грамотного керування автомобілем незалежно від типу коробки переключення передач.
  • Швидка реакція зміни ситуації на дорозі.
  • Здатність аналізувати та швидко приймати рішення.
  • Відсутність страху за наявності щільного автомобільного трафіку.

Курси водіння в автошколі Зебра

Наша автошкола забезпечує не тільки навчання водінню для початківців, але й інші програми для водіїв, які мають досвід водіння, та низку додаткових послуг.

1. Особливості нашого курсу:
  • Безліч спеціальних пропозицій. В автошколі діють унікальні акції:
  • Знижка у 100 гривень для школярів (від 16 років) та студентів.
  • Знижка 100 гривень при записі в автошколу в онлайн-форматі.
  • Знижка 100 гривень за кожного друга, що прийшов разом з вами.
  • При 100% оплаті навчання діє знижка 300 гривень.
  • Для учнів філії у Петрівському кварталі діє знижка 1000 гривень.
  1. Подарункові сертифікати – на часткову чи повну оплату навчання, на заняття щодо придбання спеціальних навичок.
  2. Кваліфіковані викладачі та інструктори з тривалим практичним досвідом.
  3. Великий вибір освітніх програм. Кожен зможе підібрати для себе відповідний варіант, залежно від наявних навичок.
  4. Сучасні справні автомобілі.
  5. Декілька маршрутів для відпрацювання практичних навичок.
  6. Супровід інструктором під час складання іспитів у Сервісному центрі.
  7. Додаткові послуги для водіїв, що практикують: виїзд на місце ДТП, юридичні консультації, виклик майстра на місце поломки, послуги експертів КНДСЕ, автостраховиків, допомога в огляді, консультування при виборі автомобіля, виклик евакуатора.
  8. Чистота та прозорість. Відсутні додаткові витрати, приховані платежі, комісії та збори.
  9. Гнучка система оплати. Ви зможете сплатити за навчання будь-яким зручним способом відразу повною сумою або розділити оплату на кілька рівних платежів.
  10. Безперервний процес навчання. У разі поломки автомобіля під час навчання надається інший варіант на час ремонту.
  11. Економія часу за рахунок короткого терміну навчання, структурованої подачі інформації та ефективних практичних занять.
  12. Індивідуальний підхід до кожного учня

Для зв’язку з нами зателефонуйте за номером телефону або напишіть на електронну пошту. Наш менеджер відповість на всі питання і допоможе з оформленням.

На сайті ви зможете переглянути всю контактну інформацію та адресу нашої автошколи, а також відгуки учнів, які вже мають статус водія.

Завдяки навчанню у нас ви ніколи не боятиметеся сідати за кермо і зможете керувати легковим автомобілем будь-якої моделі. Ми пишаємось тим, що більшість нових учнів приходять за рекомендаціями знайомих. Це результат праці наших інструкторів, викладачів.

Звертайтесь до нас і вже незабаром ви зможете насолодитися можливістю подорожувати, керуючи самостійно автомобілем!

Обери курси водіння