Автошкола Зебра пропонує професійні курси водіння на мотоциклі. Досвідчені інструктори готові навчити вас володіти мототранспортом та впевнено почуватися на дорозі. Тренувальні заняття проводяться виключно на безпечних облаштованих локаціях. Кожному учневі ми надаємо спеціальне екіпірування та техніку.

Базове навчання їзді на мотоциклі

Якщо ви завжди мріяли «приборкати» мототранспорт і нарешті на це зважилися, тоді ласкаво просимо до нашої автошколи! Перш ніж розпочати основне навчання, кваліфіковані інструктори нададуть вам всю технічну інформацію про транспорт. Повірте, без цих знань навіть не варто розпочинати навчання.

Ви ознайомитеся з механізмами, вузлами та деталями мотобайка, знатимете, як він працює, з якими несправностями можете зіткнутися в майбутньому, а також дізнаєтеся про способи їх усунення. Навчання водінню мотоцикла починається з подачі матеріалу та продовжується практичними заняттями на майданчику.

Пам’ятайте, що керування мототранспортом вимагає підвищеної концентрації, оскільки на дорозі можуть виникнути різні фактори, здатні вплинути на керування. За допомогою наших інструкторів ви навчитеся:

чітко та оперативно прогнозувати траєкторію пересування, незалежно від ситуації, що виникла;
правильно керувати зчепленням, акуратно в’їжджати у будь-які повороти, своєчасно гальмувати;
курси їзди на мотоциклі навчать вас «відчувати» транспорт та його габаритність.
Додатковою перевагою нашої команди є те, що ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного свого абітурієнта, створюючи йому максимально комфортні умови навчання.

Чому навчать курси з водіння мотоцикла?

Записавшись у нашу автошколу, ви зможете відвідувати цікаві, захоплюючі, інформативні та корисні заняття, де дізнаєтесь наступну важливу інформацію:

• структуру мототранспорту;
  • правильне становище водія при їзді;
  • особливості бічного зору;
  • як стартувати і гальмувати заднім/переднім гальмом;
  • навчання їзді на мотоциклі однією рукою;
  • як керувати транспортом стоячи і зупинятися в такому положенні;
  • правила перемикання передач;
  • як розгорнути/повернути мотобайк на низькій швидкості;
  • як балансувати на різких поворотах

Варто зазначити, що кількість уроків залежить від індивідуальних здібностей та навичок учня.

Повне навчання їзди на мотоциклі

Заняття здійснюються згідно з встановленими нормами та правилами і починаються з теорії. Під час уроків абітурієнти вивчають правила дорожнього руху, законодавчу дорожньо-транспортну базу. Якщо хочете навчатися в будні дні, тоді можете стати частиною невеликих груп, при цьому у вихідні приходити на практичні заняття у зручний для вас час.

Практичне водіння мотоцикла проводиться на підготовленому майданчику, який спеціально обладнаний для виконання різних тренувальних вправ. Окрім цього, ви можете обрати індивідуальну підготовку до іспиту у ДАІ. Коли ви впевнено почуватиметеся на транспорті і показуватимете стабільні позитивні результати, можете додатково отримати навички складних технічних вправ.

Повні курси водіння мотоцикла включають наступні етапи:

правильне становище водія на мототранспорті;
основні знання конструкції техніки, вивчення базових інструментів управління та контрольно-вимірювальних приладів (потужність, швидкість та ін.);
освоєння та відпрацювання правил перемикання передач з дотриманням послідовності на зростаючій та спадній швидкості;
навчання їзди на мотоциклі дозволить контролювати мотобайк на поворотах, а також відчувати його габаритність під час виконання спеціальних вправ;
відпрацювання отриманих навичок на кільцевому маршруті;
виконання маневреного пересування.
Школа їзди на мотоциклі «Zebra» надає таку програму навчання:

їзда містом (1 год);
адаптація до власного транспорту (1 год);
пересування з пасажиром (1 год);
повне спеціальне екіпірування;
страховка абітурієнта, мототранспорту та майна;
пройшовши курси мотоциклістів, ви отримаєте довідку про накатку на категорію А.
Крім цього, ви можете відвідати інформативні та захоплюючі семінари, на яких зможете дізнатися про те, як вибрати відповідне екіпірування, які типи мототранспорту існують, як влаштований мотобайк, як його обслуговувати, як вибрати б/у мотоцикл та багато іншого.

Автошкола Зебра – висококваліфіковані курси водіння мотоцикла!

Якщо ви є любителем швидкості та свободи, тоді вам просто необхідно «осідлати» мотобайк і насолодитися нестримним зустрічним вітром на відкритій трасі. Дивуйте оточуючих своїми зухвалими і складними трюками, відчуйте на повні груди драйв від реву потужного мотора і піднятого з-під коліс пилу.

Думаєте це фантастика і на це здатні тільки справжні аси? Помиляєтесь! Автошкола Зебра зробить із вас професійного «наїзника» мототранспорту. Крім цього, своїм учням ми пропонуємо такі привілеї:

забезпечуємо теплу та приємну обстановку;
курси з водіння мотоцикла викладачють висококваліфіковані фахівці;
гарантуємо індивідуальний підхід до кожного абітурієнта;
пропонуємо аудіозаписи пропущених уроків;
надаємо дизайнерські аудиторії преміум-класу, які оснащені буфетом, relax zone, Wi-Fi та ін.;
ви можете навчатися в кредит або розстрочку – вибирайте для себе найбільш зручний варіант оплати;
гарантуємо повний професійний супровід за будь-яких позаштатних дорожніх ситуацій, при необхідності розмитнення, зняття або постановки мотоцикла на облік;
ми «озброєні» різноманітним мототранспортом, тому ви зможете вибрати для себе найбільш вдалий.
Автошкола «Zebra» стане для вас професійним учителем та вірним другом!