Хочете забути про переповнені автобуси та трамваї? Не любите чекати, коли приїде потрібний транспорт? Мрієте сісти за кермо свого автомобіля і навіть доглянули машину?

Мрія здійснюється, коли є план

І перше, що вам необхідно, – найкраща автошкола.

Чому? За життя ми можемо змінити безліч машин. А ось знаннями, здобутими один раз в автошколі, ми користуємось весь час.

Як же обрати автошколу у Києві, щоб не пошкодувати?

1. Робіть вибір свідомо.
Багато хто вибирає автошколу за категорією ціни. Насамперед подумайте, чим жертвуватиме власник школи, пропонуючи найнижчу ціну. Так чи інакше, це позначиться на якості вашого навчання. До того ж заявлена найнижча ціна може приховувати доплати.

2. Аналізуйте відгуки.
Кожен із вас відчував на собі силу «сарафанного» радіо. При виборі автошколи відгуки мають величезне значення. Багато ваших друзів проходили навчання в автошколі і можуть поділитися думкою про реальні плюси та мінуси конкретної школи. Якщо ж ви переїхали з іншого району чи міста та не маєте знайомих, можна поцікавитися про автошколу онлайн — у соцмережах та форумах, зайти на сайт автошколи, щоб переглянути програму навчання.

3. Практика та ще раз практика.
Якій автошколі ви не надали б переваги, практика завжди буде найважливішим критерієм, адже відповідальність за своє життя ви несете самостійно. Чим більше ви зможете освоїти та відпрацювати з інструктором автошколи, тим у більшому виграші будете у підсумку. Цікавлячись, скільки коштує автошкола, звертайте увагу на кількість та обов’язковість практичних занять.

4. Умови навчання.
Якщо на сайті автошколи недостатньо інформації про ліцензію, договір, форму навчання, оплати та додаткові послуги, зв’яжіться з менеджером. До того ж, це теж корисна практика. Зверніть увагу на те, як з вами спілкуються, чи готові йти назустріч.

5. Бажання вчитися.
Час, коли ви сиділи за партою в школі, швидше за все давно минуло. Подумайте, що може надихнути вас сісти за підручники. Можливо, бажання отримати права водія. Запам’ятайте: важливо щоб вам було цікаво! Тоді і курс водіння буде для вас цінним, а іспит у ДАІ не таким страшним 🙂

Якщо навчання водінню легкового автомобіля ваша мета, кошти для її реалізації обов’язково знайдуться! Ви знайдете автошколу, яка буде відповідати саме вашим запитам. Головне — озвучувати їх та зіставляти із пропозицією автошколи. Наприклад, ви хочете, щоб інструктор навчання водінню ставився до вас з повагою, не кричав під час практичних занять, завжди був «у формі» і не запізнювався. Цікавтеся заздалегідь!

Важливі критерії вибору: практика автошколи «Зебра» та досвід студентів

Команда автошколи «Зебра» чула від студентів про їхній попередній досвід навчання, вражень могло б вистачити на енциклопедію «Як не треба проводити навчання водінню автомобіля для початківців». Крім того, ми вивчили досвід навчання в автошколах Європи та США та склали свою ідеальну формулу навчання водіння авто: бажання наших студентів навчатися + корисна цікава теорія + максимальна кількість практичних занять з інструктором + неформальне спілкування, навчання в командному дусі та позитивні емоції.

Наша методика навчання водінню сприяє не тільки засвоєнню великої кількості теорії, відпрацювання навичок водіння, а й допомагає подолати страх перед самостійною їздою на авто та навіть знайти друзів.

У нас представлені різні категорії програм відповідно до запиту, до якого до нас звертаються клієнти. Наприклад, у вас вже є автомобіль, навчання проходили і навіть складали іспит підд, але все одно не готові виїжджати на дорогу. У такому разі ми пропонуємо програму відновлення навичок керування або заняття на власному автомобілі. Ви заощаджуєте час та гроші. А ми отримуємо ще одного задоволеного клієнта.

Те саме стосується вибору авто. Якщо ви плануєте купувати машину з коробкою автомат, водіння також рекомендуємо практикувати на автоматі. Часто в автошколах студентам пропонують практикуватися старими автомобілями вітчизняного виробництва, у нашому автопарку — нові машини високого класу, зокрема позашляховики.

Крім того, автошкола «Зебра» – це не тільки курси водіння автомобіля, а й додаткова допомога: екстрений виїзд майстра на місце поломки, служба підтримки при ДТП, автотехнічна та автотоварознавча експертиза для суду, постановка та зняття автомобіля з обліку, допомога драйвера, нотаріуса , адвоката та багато іншого.

Але найголовніше «Зебра» — це сім’я, де панує доброзичлива атмосфера, до кожного курсанта застосовується індивідуальний підхід. Вирішивши пройти курси водіння авто в «Зебрі», ви можете придбати їх у кредит, оплачувати навчання поетапно або отримати в подарунок сертифікат!

Зважилися здійснити мрію про керування автомобілем? Досягти її зовсім не складно, головне — мотивація та якісні курси практичного водіння, а також цікавий ненудний виклад теорії.

Курси автошколи