З 24 липня 2022 р. в Україні працюють нові правила для отримання посвідчення водія. Істотно змінився підхід до навчання, алгоритм складання теоретичного та практичного іспитів.

Отже, давайте розбиратися!

Зараз для того, щоб отримати посвідчення водія, потрібно:

1. Вибрати автошколу для проходження теоретичної підготовки.
  2. Пройти теоретичний курс в автошколі та отримати свідоцтво про закінчення, що діє 1 рік.
  3. Скласти теоретичний іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України.
  4. Вибрати автошколу для проходження практичної підготовки.
  5. Пройти практичний курс в автошколі.
  6. Скласти внутрішній іспит з водіння в автошколі та отримати свідоцтво про закінчення, що діє 2 роки.
  7. Скласти практичний іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України.
  8. Отримати довгоочікуване посвідчення водія!

Також необхідно знати, що іспити для отримання посвідчення водія Ви можете скласти в будь-якому Територіальному сервісному центрі України, тобто за місцем навчання, прописки або у будь-якому іншому ТСЦ.

Також допускається складання іспиту з теорії в одному ТСЦ, а водіння – в іншому.

Успіхів Вам в отриманні посвідчення водія! Автошкола Зебра із задоволенням допоможе Вам у втіленні Вашої мрії!